همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini up ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
منبع برق DC UPS 20000mah MINI Ups 12V POE خروجی برای روتر وای فای با باتری لیتیوم
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
85-265Vac / 50-60Hz 12 ولت روتر وای فای Poe UPS Mini UPS 12 ولت برای مودم روتر وای فای
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| سازگاری گسترده: | سازگار با انواع دستگاه هایی که نیاز به برق 12 ولت دارند، مانند روترها، مودم ها، دوربین های نظارتی و |
دي سي پو ميني يو پي اس 5v 9v 12v باتري کوچک پشتیبان براي خانه واي فاي دوربين مدار بسته
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| محدوده ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| جریان خروجی: | 1A/2A |
UPS مینی قابل حمل 26w 52w 5V 9V 12V 24V خروجی UPS برق اضطراری
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V |
| رنگ: | سیاه |
110v 220v ولتاژ ورودی DC Mini Ups با POE و ظرفیت باتری 10400mah
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 8800mah 10400mah |
| ویژگی های کلیدی: | طراحی جمع و جور و سبک، جابجایی خودکار به باتری، حفاظت در برابر اضافه بار، اتصال کوتاه و نوسان، پورت |
HKIVI 10400 Mah Mini Portable Ups Mini DC UPS برای مودم دوربین دوربین مدار بسته IP
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| نوع: | برخط |
| وزن: | 0.4 کیلوگرم |
کمپکت مینی دی سی یو پی اس در خط مینی دی سی یو پی اس 5 ولت 9 ولت 12 ولت یو پی اس برای ذخیره برق اضطراری
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
| خصوصیات پیشرفته: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
Diverter Support Mini Dc Ups 12v for WiFi Router 8800mah Battery power backup
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| نوع محصول: | Diverter Support Mini Dc Ups 12v for WiFi Router 8800mah Battery power backup |
| مقدار باتری/قدرت: | 1800mah-2600mah*4 انتخاب شده |
ولتاژ ورودی 110 ولت 220 ولت Mini Dc Ups 8800mah باتری لیتیومی 5 ولت 9 ولت 12 ولت
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| نوع محصول: | ولتاژ ورودی 110 ولت 220 ولت Mini Dc Ups 8800mah باتری لیتیومی 5 ولت 9 ولت 12 ولت |
| مدیریت و نظارت: | نظارت از راه دور و پیکربندی از طریق اتریتن، USB یا اتصال بی سیم |
منبع تغذیه Mini Dc Ups خروجی 36 وات برای روتر Wifi 8800mah 10400mah
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| نوع محصول: | منبع تغذیه Mini Dc Ups خروجی 36 وات برای روتر Wifi 8800mah 10400mah |
| مقدار باتری/قدرت: | 1800mah-2600mah*4 انتخاب شده |


