همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ ups ] همخوانی داشتن 0 محصولات.
متاسف!
جستجوی شما "ups" مطابقت با محصولات
تو می توانی درخواست نقل قول به ما اجازه دهید محصولات را برای شما مطابقت دهیم.
Related Products
سیستم تبدیل قدرت برای واکنش فرکانس اصلی 2s فعال سازی الزامات PJM
| قدرت نامی | 250 کیلو وات |
|---|---|
| حداکثر ولتاژ DC | 1000 ولت |
| حداکثر جریان DC | 567a |
| THDI (امتیاز قدرت) | <3٪ |
سیستم تبدیل قدرت با THDi 3٪ و فاکتور قدرت تنظیم شده -1-1 Ess
| قدرت نامی | 250 کیلو وات |
|---|---|
| حداکثر ولتاژ DC | 1000 ولت |
| حداکثر جریان DC | 567a |
| THDI (امتیاز قدرت) | <3٪ |
ESS PCS-1725H سیستم تبدیل قدرت باتری ذخیره انرژی آسان برای گسترش
| قدرت نامی | 1725 کیلو وات |
|---|---|
| حداکثر ظرفیت | 1897kva |
| حداکثر ولتاژ DC | 1500 ولت |
| حداکثر جریان DC | 1936a |
۶۰۰۰ کیلوگرم ذخیره انرژی ابعاد باتری L * W * H ۳۵۳۰ * ۱۷۵۰ * ۲۰۳۰ میلی متر عملکرد قوی
| Compound Efficiency | >90% |
|---|---|
| Operating Temperature | -30℃~60℃ |
| Rated Current | 261A |
| محدوده ولتاژ نامی | 15 ± 380 ٪ |
سه فاز چهار سیم اتصال زمین برق ثابت متغیر با 50Hz ± 5٪ فرکانس نامی و 6000kg حداکثر بار
| Power Factor | >0.96 |
|---|---|
| نام محصول | منبع برق متغیر ثابت زمینی با باتری ذخیره انرژی هوشمند EEMS |
| Weight | 6000kg |
| Product Category | Ground static variable power supply |
معماری زمین گیری دقیق منبع برق بدون وقفه با ابعاد 3530 * 1750 * 2030mm
| وزن | 6000 کیلوگرم |
|---|---|
| Dimensions (L * W * H) | 3530*1750*2030mm |
| جریان نامی | 261a |
| Power Factor | >0.96 |
ابعاد L * W * H 3530*1750*2030mm ولتاژ نامی 115/220VAC IP54 منبع برق ثابت متغیر زمینی
| Dimensions (L * W * H) | 3530*1750*2030mm |
|---|---|
| دمای کار | -30 ~ 60 ℃ |
| Rated Frequency Range | 50Hz±5% |
| Product Name | Ground Static Variable Power Supply With Intelligent EEMS Energy Storage Battery |
ظرفیت منبع برق متغیر ثابت زمینی برای 6000 کیلوگرم و 50 هرتز ± 5٪ محدوده فرکانس نامگذاری شده
| قدرت نامی | 90KVA |
|---|---|
| Compound Efficiency | >90% |
| Rated Voltage | 115/220VAC |
| Weight | 6000kg |


