همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini up ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
2400 وات انرژی الکتریکی منبع برق UPS با خروجی امواج سینوس خالص
| توان خروجی (حداکثر): | 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA |
|---|---|
| رده محصولات: | منبع برق UPS |
| نوع باتری: | باتری سربی - اسیدی |
عمر باتری شارژ هوشمند در منبع برق UPS 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA
| حفاظت: | رعد و برق |
|---|---|
| بهره وری انرژی: | واحدهای پیشرفته UPS ویژگی عملکرد حالت محیط زیست |
| تنظیم ولتاژ: | مجهز به تنظیم ولتاژ اتوماتیک (AVR) |
دستگاه های کوچک DC خروجی 5v روتر با باتری لیتیوم 5VDC/9VDC/12VDC
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| مزایا: | استفاده از آن هنگام شارژ، حمل آسان، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000 میلی آمپر ساعت، خروجی چندگانه، |
| درخواست: | روتر، مودم، دوربین مدار بسته، شبکه |
قدرت خروجی 52 وات 5 ولت UPS برای روتر دوربین دوربین مدار بسته 8000mah-20000mah
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| توان خروجی (حداکثر): | 52 وات 26 وات |
| جریان خروجی: | 1A/2A |
POE15V / 24V کوچک مینی DC UPS برای روتر و مودم 14000Mah 2000Mah
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| رنگ: | سیاه |
| محدوده رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
POE UPS Mini DC UPS 5v 9v 12v محدوده جریان خروجی 1A-2A 10400mah 14000mah 20000mah
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| محدوده جریان خروجی: | 1A-2A |
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
26w 52w 10400mah 14000mah مینی DC UPS 12V 5V 9V Ups برای روتر و مودم
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| مزایا: | استفاده از آن هنگام شارژ، حمل آسان، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ، خروجی چندگانه، سازگاری قوی با دستگاه، حفا |
| محدوده دمای عملیاتی: | 0℃-45℃، -20℃-50℃، -40℃-60℃ |
UPS مینی قابل حمل 26w 52w 5V 9V 12V 24V خروجی UPS برق اضطراری
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V |
| رنگ: | سیاه |
18 وات مینی پو اپ مینی دی سی اپ منبع برق برای مودم IP دوربین دوربین مدار بسته
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 26 وات مینی پو اپ |
| حمایت: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، POE |
باتری پشتیبان مینی DC UPS برای دستگاه های الکترونیکی کوچک 10400mah 8800mah با Poe
| نام محصول: | باتری پشتیبان مینی DC UPS برای دستگاه های الکترونیکی کوچک 10400mah 8800mah با Poe |
|---|---|
| حمایت: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو |
| محدوده ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |


