همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini up ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
منبع تغذیه پشتیبان UPS OEM ODM 18W برای مودم و روتر 10400mah 8800mah
| نام محصول: | منبع تغذیه پشتیبان UPS OEM ODM 18W برای مودم و روتر 10400mah 8800mah |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال |
| ظرفیت باتری: | 8000mah 8800mah 14000mah |
8000mah-20000mah قدرت پشتیبان UPS کوچک برای مودم و روتر
| نام محصول: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Backup Power Size Small 10400mah 18w |
|---|---|
| درخواست ها: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| بسته بندی و حمل و نقل: | Product Packaging: Mini UPS for Wifi Router device, Power Adapter, USB Cable, User Manual. |
باتری پشتیبان 10400mah وای فای روتر Ups 12v برای تامین برق مودم 18W
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| نوع: | باتری پشتیبان 10400mah وای فای روتر Ups 12v برای تامین برق مودم 18W |
| قدرت خروجی: | 18 وات |
8000mah 8800mah 10400mah 14000mah UPS کوچک برق پشتیبان برای مودم و روتر
| نام محصول: | برق پشتیبان یو پی اس |
|---|---|
| دمای عملیات: | 0℃-45℃، -20℃-50℃، -40℃-60℃ |
| ظرفیت باتری: | 8000mah 8800mah 10400mah 14000mah |
0.4KG منبع برق پشتیبان اینترنت UPS 14000mah 20000mah برای روتر وای فای
| نام محصول: | اینترنت UPS |
|---|---|
| پارامترهای فنی: | مینی یو پی اس 12 ولت |
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
باتری کوچک پشتیبان روتر UPS اینترنت 85-265Vac/50-60Hz ولتاژ ورودی 26W 52W
| نام محصول: | اینترنت UPS |
|---|---|
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
| ظرفیت باتری 2: | ۲۶۰۰mAh*۴ |
بهترین UPS 12v را با پشتیبانی و خدمات دریافت کنید
| Protection: | Overcurrent |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
| Product Name: | 8800mah 10400mah 12000mah Mini UPS Power Supply 18W 36W Mini UPS Poe For Wifi Router UPS |
ماژول UPS منبع برق 1A/2A جریان خروجی 5V 9V 12V UPS DC با Poe 18w 36w
| نام محصول: | منبع برق UPS |
|---|---|
| حمایت: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، POE |
| ویژگی ها: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
8000mah-20000mah باتری UPS قدرت پشتیبان برای مودم وای فای و روتر توان خروجی 18w
| نام محصول: | 8000mah-20000mah باتری UPS قدرت پشتیبان برای مودم وای فای و روتر توان خروجی 18w |
|---|---|
| درخواست ها: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| برند: | HKIVI |
قابل تنظیم و فشرده 196*75*35mm UPS برای روتر 20000mah
| ظرفیت باتری: | 20000mah |
|---|---|
| ملاحظات: | برق ورودی (منبع تغذیه) باید بیشتر از توان خروجی باشد (شارژر جریان 4 آمپر یا بالاتر توصیه می شود) |
| ظرفیت باتری 2: | باتری لیتیومی 2600 میلی آمپری |


