همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini up ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
5v 9v 12v UPS منبع برق پشتیبانی خانه Wifi روتر مودم و Cctv Mini Dc Ups
| نام محصول: | منبع تغذیه یو پی اس 5 ولت 9 ولت 12 ولت پشتیبانی از مودم روتر فای خانگی |
|---|---|
| شماره مدل: | UPS1018، UPS1036 |
| رنگ: | سیاه سفید |
60 وات باتری برق پشتیبان برای خانه DC 9V / 12V 2A
| مدل: | DCP-60W |
|---|---|
| خروجی 3: | DC 9V (12V) /2A |
| ولتاژ ورودی: | 220 ولت 110 ولت |
8000mah-20000mah UPS برق پشتیبان 12v DC UPS برای 12V WIFI روتر مودم 5v 9v12v
| نام محصول: | برق پشتیبان یو پی اس |
|---|---|
| رنگ: | سیاه |
| شرایط پرداخت موجود: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram و PayPal |
منبع برق UPS کوچک ظرفیت مختلف 8800mah 10400mah 12000mah 18w 36w DC 12v Ups
| نام محصول: | منبع تغذیه ups |
|---|---|
| جریان خروجی: | 1A/2A |
| پشتیبانی و خدمات: | نظارت و مدیریت از راه دور، خدمات تعویض باتری، به روز رسانی و ارتقاء نرم افزار، به روز رسانی و ارتقاء |
برق خروجی 36 وات با دوام طولانی مدت مینی UPS DC برای WiFi Router باتری شارژ پذیر برای خانه
| دمای عملیات: | -10 درجه سانتیگراد---40 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| ابعاد: | 196*75*35mm |
| ظرفیت محصول: | 20000mah یا سفارشی کردن |
منبع تغذیه پشتیبان UPS OEM ODM 18W برای مودم و روتر 10400mah 8800mah
| نام محصول: | منبع تغذیه پشتیبان UPS OEM ODM 18W برای مودم و روتر 10400mah 8800mah |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال |
| ظرفیت باتری: | 8000mah 8800mah 14000mah |
8000mah-20000mah باتری UPS قدرت پشتیبان برای مودم وای فای و روتر توان خروجی 18w
| نام محصول: | 8000mah-20000mah باتری UPS قدرت پشتیبان برای مودم وای فای و روتر توان خروجی 18w |
|---|---|
| درخواست ها: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| برند: | HKIVI |
OEM ODM برق پشتیبان باتری کوچک 100-240V/50-60Hz
| رده محصولات: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| ورودی: | 100~240V/50~60Hz |
| جریان خروجی: | 1 تا 8 آمپر |
یو پی اس منبع تغذیه بدون وقفه 12 ولت برای مودم و روتر 8000mah 8800mah 14000mah
| نام محصول: | یو پی اس منبع تغذیه بدون وقفه 12 ولت برای مودم و روتر 8000mah 8800mah 14000mah |
|---|---|
| دمای عملیات: | 0℃-45℃، -20℃-50℃، -40℃-60℃ |
| حمایت: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو |
خروجی منبع برق کوچک بدون وقفه 5VDC/9VDC/12VDC PoE15V/24V
| توان خروجی (حداکثر): | 18 وات |
|---|---|
| مدل: | DCL1018C |
| مقدار/ظرفیت باتری: | 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah انتخاب شد |


