همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini up ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
منبع تغذیه پشتیبان DC Mini UPS 12V Dc 5v 9v 12v Ups 20000mah UPS با ظرفیت بیشتر
| نام محصول: | منبع تغذیه پشتیبان DC Mini UPS 12V Dc 5v 9v 12v Ups 20000mah UPS با ظرفیت بیشتر |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| طراحی: | طراحی فشرده |
مینی UPS 12V منبع برق بدون وقفه DC خروجی 5v 9v 12v مینی Ups
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| سوالات عمومی: | نام تجاری محصول اینترنتی یو پی اس HKIVI می باشد. شماره مدل محصول اینترنتی یو پی اس UPS12V 2A می باشد |
| طراحی: | طراحی فشرده |
UPS DC 5V 9V 12V با ظرفیت باتری 8000mah-20000mah Mini Ups 12v
| نام Procact: | UPS DC 5V 9V 12V با ظرفیت باتری 8000mah-20000mah Mini Ups 12v |
|---|---|
| ویژگی ها: | مینی یو پی اس برای روتر وای فای، یو پی اس برای روتر و مودم، مینی یو پی اس پشتیبان باتری |
| رده محصولات: | مینی یو پی اس 12 ولت |
18 وات مینی DC UPS منبع برق 10400mah Poe Ups 5v 9v 12v 24v DC خروجی
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| پشتیبانی و خدمات: | تیم پشتیبانی فنی برای نصب، عیب یابی و نگهداری در دسترس است. جایگزینی باتری و به روز رسانی سیستم عامل |
| رنگ: | سیاه |
8000mah-20000mah Mini Ups باتری پشتیبان برای روتر وای فای
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
مینی UPS 5v 9v 12v خروجی 1a 2a UPS ظرفیت باتری اینترنت 2600mAh*4
| نام محصول: | اینترنت UPS |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| ظرفیت باتری 2: | ۲۶۰۰mAh*۴ |
0.4KG قدرت خروجی 52W قابل حمل مینی UPS اینترنت برای قدرت قابل حمل
| محصول آمد: | اینترنت UPS |
|---|---|
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
| حمایت: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو |
8000-10400mah ظرفیت باتری مینی UPS 12V DC 1A / 2A برای وای فای
| در حین شارژ استفاده کنید: | نیازی نیست صبر کنی |
|---|---|
| نیروی پشتیبان: | تامین برق بدون وقفه برای دستگاه هایی که به منبع برق 12 ولتی در هنگام قطع یا نوسانات نیاز دارند |
| ابعاد: | 190*122*33 میلی متر |
روتر مینی قابل حمل UPS 12v UPS روتر USB 5V 9V 12V UPS منبع برق
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| نیروی پشتیبان: | تامین برق بدون وقفه برای دستگاه هایی که به منبع برق 12 ولتی در هنگام قطع یا نوسانات نیاز دارند |
| در حین شارژ استفاده کنید: | نیازی نیست صبر کنی |
قدرت خروجی 26W / 52W 12v Mini UPS برای روتر با ظرفیت ذخیره سازی بالا 8000-20000mAh
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| توان خروجی (حداکثر): | 26W/52W |
| طراحی فشرده: | کوچک و قابل حمل، آن را برای کاربردهای مختلف مناسب و نصب آسان می کند |


