همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini up ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
مینی یو پی اس قابل حمل برای روتر Wifi Mini DC UPS 5V 9V 12V باتری پشتیبان
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| حفاظت: | جریان اضافه |
| دمای عملیات: | 0℃-45℃، -20℃-50℃، -40℃-60℃ |
منبع برق بدون وقفه دی سی مینی اپ برای روتر وای فای و آنتن 10400mah
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 18 وات |
| ولتاژ ورودی: | 110 ولت 220 ولت |
POE15V/24V مینی DC Poe Ups برای روتر وای فای 5v 9v 12v باتری 10400mah
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| ورودی برق: | 220 ولت 110 ولت |
| خروجی برق PoE: | 15 ولت 24 ولت |
برق خروجی 18 ولت و 36 ولت مینی اپ 5 ولت 9 ولت 12 ولت برای روتر وای فای 1-8A جریان خروجی
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| درخواست: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو، شبکه |
| قدرت خروجی: | 18W/36W |
مینی پورتال اپ های دی سی هوشمند مینی اپ های 60 وات 20800mah برای روتر دوربین لپ تاپ
| نام محصول: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Backup Power Size Small 10400mah 18w |
|---|---|
| درخواست ها: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| بسته بندی و حمل و نقل: | Product Packaging: Mini UPS for Wifi Router device, Power Adapter, USB Cable, User Manual. |
DC Mini Ups 5200mAh باتری لیتیوم Mini Ups 12v 2a روتر وای فای
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| ویژگی های اضافی: | استفاده از آن در حین شارژ، حمل آسان، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000 میلی آمپر ساعت، خروجی مالتی پل |
| جریان خروجی: | 1A/2A/3A |
26 ولت 52 ولت خروجی قدرت هوشمند مینی UPS 8000mah-20000mah 5v 9v 12v 24v Poe UPS
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| حمایت: | مودم، دوربین مدار بسته، روتر، دیورتر، پو |
| خصوصیات پیشرفته: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
10400mah UPS روتر وای فای پشتیبان 2A باتری DC 12V Poe Smart Mini UPS برای وای فای روتر مودم دوربین مدار بسته خانه
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| وزن: | 0.4 کیلوگرم |
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
مینی UPS خروجی 12v 2a DC مینی UPS برای روتر وای فای 5200mah منبع برق
| محصول آمد: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
| حمایت: | مودم، دوربین مدار بسته، روتر |
ميني اپ 12v 2a 18w 10400mah 20800mah روتر واي فاي Bms 5v 9v 12v dc خروجي
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| ظرفیت: | 10400mah 20800mah |
| جریان خروجی: | 1A/2A |


