همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini up ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
12v 1a Router Ups 10400mah 8800mah مینی DC UPS برای روتر و مودم 18W
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| نوع: | DC UPS 12v 1a |
| قدرت خروجی: | 18W/36W |
شارژ قابل 8000-48000mah مینی UPS منبع برق پشتیبان برای روتر و مودم
| نام محصول: | منبع برق UPS |
|---|---|
| نوع: | مینی یو پی اس DC |
| قدرت خروجی: | 60 وات |
10400mah 8800mah پشتیبان گیری پاور مینی دی سی یو پی اس برای روتر و مودم 18w 36w
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| نوع: | 10400mah 8800mah پشتیبان گیری پاور مینی دی سی یو پی اس برای روتر و مودم 18w 36w |
| قدرت خروجی: | 18W/36W |
OEM ODM 10400mah 14000mah UPS پشتیبان قدرت باتری ظرفیت Mini UPS برای روتر WiFi 0.4KG
| نام محصول: | OEM ODM 10400mah 14000mah UPS پشتیبان قدرت باتری ظرفیت Mini UPS برای روتر WiFi 0.4KG |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال |
| ظرفیت باتری: | 8000mah 8800mah 14000mah |
UPS HKIVI منبع برق بدون وقفه 26W Mini Poe UPS
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V (مینی آپ برای روتر وای فای 9 ولت، مینی آپ برای روتر و مودم، مینی آپ برای |
|---|---|
| جریان خروجی: | 1A/2A |
| رده محصولات: | برق پشتیبان یو پی اس |
منبع برق قابل حمل مینی UPS برای روتر وای فای 18w برای مودم دوربین Cctv 10400mah 2000mah
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| جریان خروجی: | 1A/2A |
| رده محصولات: | برق پشتیبان یو پی اس |
ظرفیت باتری 20000mah مینی UPS DC برای روتر 60W منبع برق
| برند: | HKIVI |
|---|---|
| قدرت: | 60 وات |
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V (مینی آپ برای روتر وای فای 9 ولت، مینی آپ برای روتر و مودم، مینی آپ برای |
مینی UPS 12V خروجی 12v 2a اینترنت قابل حمل 5200mah منبع برق برای روتر وای فای
| محصول آمد: | اینترنت UPS |
|---|---|
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
| حمایت: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو |
باتری دوامدار 5200mAh ظرفیت Smart Mini UPS منبع برق 12V 2A DC UPS
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| طراحی: | طراحی فشرده |
| نوع باتری: | باتری های سرب اسید یا لیتیوم قابل شارژ |
دستگاه های کوچک 12 ولت 26 ولت 36 ولت 52 ولت 10 و400 ولت 20 و000 ولت دستگاه های کوچک هوشمند برای دوربین های مدار بسته
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| حفاظت: | مدار کوتاه |
| وزن: | 0.4 کیلوگرم |


