همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini up ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
باتری پشتیبان کوچک با چندین سوکت و پورت USB 8000mAh 20800mah مینی UPS
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| شماره مدل: | UPSDCP60W |
| دستگاه های پشتیبانی شده: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو |
منبع برق کوچک و قابل حمل UPS 12V 8800mAh قدرت خروجی 18w 36w
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| درخواست: | دوربین های مدار بسته، روترها، مودم ها، چراغ های LED و غیره |
| ولتاژ ورودی: | AC 100-240V 50/60Hz |
ميني دي سي يوپ براي واي فاي روتر 20000 ماهه هوشمند ميني يوپ براي خانه با باتري
| ظرفیت باتری 2: | 2600mah*2 |
|---|---|
| ویژگی های اضافی: | منبع تغذیه بدون وقفه، برق پشتیبان باتری، dc 5v 9v 12v ups، استفاده از آن در هنگام شارژ، حمل آسان، ظر |
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
DC POE UPS 12V 2A مینی UPS با شبکه 14000mah 20000mah WIFI روتر
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| خصوصیات پیشرفته: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
2600mAh*4 ظرفیت باتری مودم UPS اینترنت 12V با قدرت خروجی 52W
| نام محصول: | اینترنت UPS |
|---|---|
| ظرفیت باتری 2: | ۲۶۰۰mAh*۴ |
| ویژگی های اضافی: | استفاده از آن در حالی که شارژ، آسان برای حمل، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000mAh، خروجی چندگانه، سا |
منبع برق بدون وقفه دی سی مینی اپ برای روتر وای فای و آنتن 10400mah
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 18 وات |
| ولتاژ ورودی: | 110 ولت 220 ولت |
منبع تغذیه یو پی اس باتری پشتیبان 18 واتی HKIVI برای روتر وای فای 9 ولت 12 ولت 5 ولت USB
| نام محصول: | منبع تغذیه یو پی اس باتری پشتیبان 18 واتی HKIVI برای روتر وای فای 9 ولت 12 ولت 5 ولت USB |
|---|---|
| پشتیبانی و خدمات: | نظارت و مدیریت از راه دور، خدمات تعویض باتری، به روز رسانی و ارتقاء نرم افزار، به روز رسانی و ارتقاء |
| وزن: | 0.4 کیلوگرم |
منبع تغذیه بدون وقفه UPS 8000MAH-10400MAH Mini UPS DC1018P
| نام محصول: | منبع تغذیه بدون وقفه UPS 8000MAH-10400MAH Mini UPS DC1018P |
|---|---|
| ویژگی ها: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
| وزن: | 0.4 کیلوگرم |
UPS کوچک برای خانه 8800mah Mini UPS 12V10400mah باتری پشتیبان برای روتر
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| نوع: | مینی یو پی اس DC |
| قدرت خروجی: | 26 وات |
UPS DC 26W 20000mah 14000mah UPS کوچک برای روتر وای فای باتری پشتیبان برق
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| نوع: | UPS DC 12 ولت |
| قدرت خروجی: | 26 وات |


