همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini up ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
12 ولت UPS DC برای روتر با Poe 8800mah 10400mah 12000mah
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| دمای عملیات: | 0℃-45℃، -20℃-50℃، -40℃-60℃ |
| حمایت: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو |
باتری پشتیبان 8800mah 10400mah Mini Ups قدرت پشتیبان برای مودم و خروجی روتر 5VDC/9VDC/12VDC
| نام محصول: | باتری پشتیبان Mini Ups قدرت پشتیبان برای مودم و خروجی روتر 5VDC/9VDC/12VDC |
|---|---|
| سوالات متداول: | The brand of this product is HKIVI. برند این محصول HKIVI می باشد. The model numbers |
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V (مینی آپ برای روتر وای فای 9 ولت، مینی آپ برای روتر و مودم، مینی آپ برای |
8000mah-20000mah قدرت پشتیبان UPS کوچک برای مودم و روتر
| نام محصول: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Backup Power Size Small 10400mah 18w |
|---|---|
| درخواست ها: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| بسته بندی و حمل و نقل: | Product Packaging: Mini UPS for Wifi Router device, Power Adapter, USB Cable, User Manual. |
5VDC/9VDC/12VDC Ups برق پشتیبان USB Poe Mini Dc روتر Ups 10400mah 18w
| نام محصول: | برق پشتیبان یو پی اس |
|---|---|
| سوالات متداول: | The brand of this product is HKIVI. برند این محصول HKIVI می باشد. The model numbers |
| جریان خروجی: | 1A/2A |
8000mah-20000mah مینی UPS DC 12v برای روترهای Wi-Fi با پورت Poe
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| درخواست: | روتر، مودم، دوربین مدار بسته، شبکه |
| محصول: | یو پی اس DC با پورت پو 12 ولت مودم یو پی اس ولتاژ ورودی 85-265Vac/50-60Hz |
UPS1026CP مینی وای فای روتر UPS 12V 8000-20000mAh ظرفیت ذخیره سازی POE UPS
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| نشانگرهای LED: | نشانه های بصری برای وضعیت باتری و شرایط انرژی ارائه می دهد |
| برنامه کاربردی: | روتر، مودم، دوربین مدار بسته، شبکه |
2200mAh*4 باتری لیتیوم روتر وای فای 9v برای POE با ظرفیت 10400mAh
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| دمای کار: | -10-40℃ |
| حوزه های کاربرد: | مخابرات، اتوماسیون صنعتی، امنیت و نظارت، حمل و نقل، فناوری اطلاعات، تجاری و مسکونی |
8000MAH-10400MAH ظرفیت باتری قابل حمل مینی UPS DC برای POE پشتیبانی شده از روتر
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| جریان خروجی: | 1A/2A |
| کلمات کلیدی: | مینی یو پی اس POE، مینی یو پی اس برای روتر وای فای 9 ولت، مینی یو پی اس برای مودم و روتر |
منابع تغذیه بدون وقفه مینی روتر هوشمند با ورودی 220 ولت 110 ولت
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 18W/36W |
| ظرفیت باتری: | 8800mah-10400mah |
Poe 10400mah Mini Dc Ups برای روتر منبع برق پایدار باتری پشتیبان 220v 110v
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 8800mah/10400mah |
| توان خروجی (حداکثر): | 18W/36W |


