همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini up ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
ماژول UPS منبع برق مینی UPS 12V 2A 5V 9V 12V 24V پورت POE 18w 36w 12000mah
| نام محصول: | مینی آپ 12 ولت 2 آمپر |
|---|---|
| حمایت: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، POE |
| ویژگی ها: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
POE Mini UPS 12V 2A منبع برق بدون وقفه Mini Ups 18w 36w 12000mah Max
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| جریان خروجی: | 1A/2A |
| کلمات کلیدی: | ups mini, 5v ups, small ups for home, dc ups 10400, mini ups 5v 9v 12v |
8800mah 10400mah 12000mah مینی UPS منبع برق 18W 36W مینی UPS Poe برای وای فای روتر UPS
| نام محصول: | منبع تغذیه Mini UPS 8800mah 10400mah 12000mah Mini UPS Poe 18W 36W Mini UPS Poe |
|---|---|
| مزایا: | استفاده از آن هنگام شارژ، حمل آسان، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000 میلی آمپر ساعت، خروجی چندگانه، |
| ابعاد: | 190*122*33 میلی متر |
باتری پشتیبان 8800mah Smart Mini UPS برای روتر 12v منبع برق 18W
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| نوع: | DC UPS POE |
| قدرت خروجی: | 18 وات |
DC POE UPS 14000mah مینی UPS 12V برای روتر وای فای 20000mah باتری شارژ پذیر
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| نوع: | Ups 12V برای روتر Wifi |
| قدرت خروجی: | 52 وات |
Poe Mini Ups 10400mah 8800mah 18w UPS Power Supply Ups Small for Home Fouter
| نام محصول: | منبع برق UPS |
|---|---|
| حفاظت: | جریان اضافه |
| دمای عملیات: | 0℃-45℃، -20℃-50℃، -40℃-60℃ |
UPS1036 Mini DC UPS 10400mah 12000mah 12v Ups منبع تغذیه برای روتر
| نام محصول: | UPS1036 Mini DC UPS 10400mah 12000mah 12v Ups منبع تغذیه برای روتر |
|---|---|
| ابعاد: | 190*122*33 میلی متر |
| حمایت: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، POE |
26 ولت 52 ولت خروجی مینی وای فای روتر یو پی اس اینترنت برای 5 ولت / 9 ولت / 12 ولت برق ثابت
| نام محصول: | اینترنت UPS |
|---|---|
| پارامترهای فنی: | مینی یو پی اس 12 ولت |
| درخواست ها: | منبع برق پشتیبان برای روتر وای فای |
HKIVI اندازه کوچک 0.4 کیلوگرم UPS اینترنت مینی اپ برای محافظت از مدار کوتاه دوربین های مدار بسته
| نام محصول: | اینترنت UPS |
|---|---|
| حفاظت: | مدار کوتاه |
| وزن: | 0.4 کیلوگرم |
منبع برق بدون وقفه DC Smart Mini Ups با پورت Poe Mini Ups برای روتر وای فای 8000-20000mah
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| نوع: | مینی اپ برای روتر وای فای |
| قدرت خروجی: | 26-65 وات |


