همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini ups ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
12 ولت Mini Ups برای روتر وای فای 8000-10400mah ولتاژ خروجی 5 ولت 9 ولت 12 ولت
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 8000-10400mah |
| ابعاد: | 190*122*33 میلی متر |
مینی اپ 26w 10400mah 12v DC مینی اپ برای روتر وای فای منبع برق بدون وقفه
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V |
| وزن: | 0.4 کیلوگرم |
26 وات خروجی 18650 لیتیوم یون پاور مینی Ups 5v 2a برای دوربین مدار بسته
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
| خصوصیات پیشرفته: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
UPS DC ظرفیت بزرگ Mini Ups 8800mah با قدرت خروجی 52W 26W
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| محصول: | UPS HKIVI برای روتر وای فای مینی یو پی اس DC خروجی ظرفیت باتری بزرگ |
| خصوصیات پیشرفته: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
8000mah-20000mah مینی UPS برای مودم و روتر OEM ODM
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| PowerName خروجی محصول: | 26 وات مینی پو اپ |
| سوالات متداول: | The brand of this product is HKIVI. برند این محصول HKIVI می باشد. The model numbers |
مینی UPS DC قابل حمل برای وای فای روتر هوشمند مینی UPS پشتیبان باتری چند خروجی آنلاین
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V |
| دمای عملیات: | 0℃-45℃، -20℃-50℃، -40℃-60℃ |
محافظت از مدار کوتاه Smart Mini UPS برای روتر وای فای 9v 12v Smart Mini DC Ups
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V |
| مزایا: | استفاده از آن هنگام شارژ، حمل آسان، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000 میلی آمپر ساعت، خروجی چندگانه، |
مینی پو اپ 5 ولت 12 ولت 19 ولت مینی یو پی اس هوشمند برای دوربین روتر وای فای
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
| سوالات متداول: | The brand of this product is HKIVI. برند این محصول HKIVI می باشد. The model numbers |
منبع برق DC UPS 20000mah MINI Ups 12V POE خروجی برای روتر وای فای با باتری لیتیوم
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
UPS1026CP UPS1052C مینی UPS 12v برای روتر وای فای 26w 52w 14000mah 20000mah 5v 9v 12v
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 8800mah/10400mah/14000mah/20000mah |
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V |


