همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini ups ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
منبع برق بدون وقفه UPS 5v 9v 12v 24v 1a 2a Smart Mini Ups باتری لیتیوم DC UPS 10400mah 20000mah
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| حفاظت: | مدار کوتاه |
| دمای عملیات: | -10 درجه سانتیگراد---40 درجه سانتیگراد |
12000 ماه 20000 ماه باتری پشتیبان هوشمند مینی اپ 5 ولت 9 ولت 12 ولت 15 ولت 24 ولت 36 ولت 52 ولت مینی اپ 12 ولت مودم روتر برای روتر وای فای
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| رنگ: | سیاه |
| ویژگی های اضافی: | استفاده از آن در حالی که شارژ، آسان برای حمل، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000mAh، خروجی چندگانه، سا |
HKIVI DC Mini Ups برای روتر وای فای 20000mah 8800mah Poe Ups 10400mah خروجی 9v 12v 15v 24v Mini Ups برای روتر و مودم
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| حفاظت: | مدار کوتاه |
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
منبع برق بدون وقفه Mini Ups برای روتر وای فای DC 5V 9V 12V USB UPS
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| جریان خروجی: | 1A/2A/3A |
| قدرت خروجی: | 24 وات |
یو پی اس کوچک قابل حمل برای روتر وای فای ظرفیت بالا و دوام طولانی 12 ولت 2 آمپر یو اس بی یو پی اس دی سی
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
| ابعاد: | 190*122*33 میلی متر |
12v 2a مینی UPS قابل حمل برای باتری روتر وای فای پشتیبان گیری 1A 2A منبع برق بدون وقفه DC 5V 9V 12V
| جریان خروجی: | 1A/2A/3A |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 24 وات |
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
دمای کار مینی UPS برای WIFI روتر 5200mah یا سفارشی
| Battery Capacity 2: | 2600mAh*4 |
|---|---|
| Product Name: | Mini UPS Output 12v 2a DC Mini UPS For Wifi Router 5200mah Power Supply |
| Advanced Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
5200mah ظرفیت DC 5V 9V 12V مینی UPS خروجی فعلی 1A/2A/3A سفارشی
| Output Current: | 1A/2A/3A |
|---|---|
| Color: | Black |
| Operate Temperature: | -10°C---40°C |
2600mAh*4 ظرفیت مینی UPS برای روتر WIFI 24W قدرت خروجی
| Advanced Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
|---|---|
| Technical Parameters: | Mini UPS 12V |
| Output Current: | 1A/2A/3A |
1A/2A خروجی فعلی مینی UPS 12V برای پشتیبانی فنی و حمل و نقل سریع
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Output Power: | 18w Mini Poe Ups |
| Product Name: | Mini Ups 12v 2a 18w 10400mah 20800mah Wifi Router Bms 5v 9v 12v Dc Output |


