همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini ups ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
12 ولت 5 ولت 9 ولت DC MINI UPS 12 ولت 20000mah برای WIFI Router Modem Mini UPS
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
مینی UPS 12V منبع برق UPS 8000MAH 10400MAH 20000MAH منبع برق بدون وقفه
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
|---|---|
| وزن: | 0.4 کیلوگرم |
| ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
8000mah-20000mah ظرفیت باتری مینی UPS 12V حمل و نقل استاندارد رایگان در ایالات متحده مینی UPS پشتیبان باتری
| Features: | Mini UPS for wifi router, UPS for router and modem, Mini UPS battery backup |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1026 and UPS1052 |
| Product Packaging: | Mini UPS 12V device, Power Adapter, USB Cable, User Manual |
منبع تغذیه پشتیبان DC Mini UPS 12V Dc 5v 9v 12v Ups 20000mah UPS با ظرفیت بیشتر
| نام محصول: | منبع تغذیه پشتیبان DC Mini UPS 12V Dc 5v 9v 12v Ups 20000mah UPS با ظرفیت بیشتر |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| طراحی: | طراحی فشرده |
مینی UPS 12V منبع برق بدون وقفه DC خروجی 5v 9v 12v مینی Ups
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| سوالات عمومی: | نام تجاری محصول اینترنتی یو پی اس HKIVI می باشد. شماره مدل محصول اینترنتی یو پی اس UPS12V 2A می باشد |
| طراحی: | طراحی فشرده |
مینی UPS 12V UPS1036 و UPS1052 36w 52w 65w 10400mah 20000mah منبع برق 5v 9v 12v 24v
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| برند: | HKIVI |
| جریان خروجی: | 1A/2A |
UPS 12V قدرتمند روتر Wifi UPS با ظرفیت باتری 5600mah مینی یو پی اس 5v 9v 12v
| نام محصول: | UPS 12V قدرتمند روتر Wifi UPS با ظرفیت باتری 5600mah مینی یو پی اس 5v 9v 12v |
|---|---|
| نام محصول: | منبع تغذیه پشتیبان DC Mini UPS 12V Dc 5v 9v 12v Ups for Wifi Router 5600mah 10400mah 20000mah |
| رنگ: | سیاه |
WIFI روتر مودم مینی UPS DC 5v 9v 12v منبع برق بدون وقفه 20000mah
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
مینی UPS 36w 52w 65w قدرت خروجی 8000mah 10400mah 20000mah منبع برق UPS
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
| مزایا: | استفاده از آن هنگام شارژ، حمل آسان، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000 میلی آمپر ساعت، خروجی چندگانه، |
UPS DC 5V 9V 12V با ظرفیت باتری 8000mah-20000mah Mini Ups 12v
| نام Procact: | UPS DC 5V 9V 12V با ظرفیت باتری 8000mah-20000mah Mini Ups 12v |
|---|---|
| ویژگی ها: | مینی یو پی اس برای روتر وای فای، یو پی اس برای روتر و مودم، مینی یو پی اس پشتیبان باتری |
| رده محصولات: | مینی یو پی اس 12 ولت |


