همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini ups ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
مینی UPS 12V قدرت خروجی 24W برای روتر وای فای مینی UPS 12v 5v 9v
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال |
| دمای عملیات: | -10 درجه سانتیگراد---40 درجه سانتیگراد |
OEM ODM 10400mah 14000mah UPS پشتیبان قدرت باتری ظرفیت Mini UPS برای روتر WiFi 0.4KG
| نام محصول: | OEM ODM 10400mah 14000mah UPS پشتیبان قدرت باتری ظرفیت Mini UPS برای روتر WiFi 0.4KG |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال |
| ظرفیت باتری: | 8000mah 8800mah 14000mah |
ميني اپ 12v 2a 18w 10400mah 20800mah روتر واي فاي Bms 5v 9v 12v dc خروجي
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| ظرفیت: | 10400mah 20800mah |
| جریان خروجی: | 1A/2A |
جریان خروجی 1A/2A 19v Mini Ups برای روتر وای فای 18650 نوع باتری لیتیوم یون
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
ورودی 85-265Vac/50-60Hz Mini Ups برای روتر وای فای 10000mah 20000mah
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 8800mah-10400mah |
| درخواست: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو، شبکه |
HKIVI Mini Ups Router Ups قابل حمل برای روتر وای فای خروجی فعلی 1-8A
| وزن: | 0.35 کیلوگرم |
|---|---|
| حفاظت از موج: | مطمئن شوید که UPS کوچک محافظت از افزایش برای روتر WiFi متصل را فراهم می کند. |
| جریان خروجی: | 1-8A |
مینی UPS 12V 2A 52W 36W خروجی 5V 9V 12V 24V DC MINI UPS 10400MAH 20000MAH
| نام محصول: | مینی آپ 12 ولت 2 آمپر |
|---|---|
| وزن: | 0.4 کیلوگرم |
| رده محصولات: | ميني اپ |
10400mAh/8800mAh مینی UPS POE برای روتر و مودم منبع برق بدون وقفه (UPS)
| درخواست: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو |
|---|---|
| حفاظت: | جریان اضافه و غیره |
| مینی یو پی اس خروجی برق: | از طریق درگاه های خروجی DC (مثلاً 5 ولت، 9 ولت یا 12 ولت) برق پشتیبان را برای دستگاه های استاندارد ف |
8000mah-20000mah مینی UPS برای روتر وای فای مینی UPS 12V سازگار منبع برق پایدار
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
قدرت خروجی 26 وات 12 ولت 2 آمپر مینی UPS با منبع برق 20000mah
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| خصوصیات پیشرفته: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
| قدرت خروجی: | 52 وات 26 وات 36 وات 18 وات |


