همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini ups ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
8000mah 20000mah ظرفیت باتری مینی UPS 12V Poe پشتیبانی 5v 9v 12v مینی Ups
| نام محصول: | مینی آپ 12 ولت 2 آمپر |
|---|---|
| حمایت: | مودم، دوربین مدار بسته، روتر، دیورتر، پو |
| ظرفیت: | 10400mah 20000mah |
MINI UPS 12V 2A 8000MAH 10400MAH 20000MAH ظرفیت باتری DC 12V UPS برای مودم روتر
| نام محصول: | مینی آپ 12 ولت 2 آمپر |
|---|---|
| ابعاد: | 190*122*33 میلی متر |
| حفاظت: | مدار کوتاه |
ميني UPS 12V 2a سياه 36s 52w 20000mah ظرفیت بزرگ ميني روتر واي فاي Ups DC 5v 9v 12v 24v
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| پشتیبانی و خدمات: | مودم، دوربین مدار بسته، روتر، دیورتر، پو |
| ویژگی های اضافی: | استفاده از آن در حالی که شارژ، آسان برای حمل، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000mAh، خروجی چندگانه، سا |
36 ولت 52 ولت DC MINI UPS 12 ولت منبع برق بدون وقفه 5 ولت 9 ولت 12 ولت AC-DC UPS برای روتر
| نام محصول: | مینی آپ 12 ولت 2 آمپر |
|---|---|
| پشتیبانی و خدمات: | یک سال ضمانت |
| ویژگی های اضافی: | استفاده از آن در حالی که شارژ، آسان برای حمل، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000mAh، خروجی چندگانه، سا |
تخصيص ميني UPS 3A خروجي در حال حاضر 20000mah ظرفیت UPS منبع برق
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
|---|---|
| حمایت: | مودم، دوربین مدار بسته، روتر |
| ظرفیت باتری 2: | 2600mah*2 |
20000mah ظرفیت Smart Mini UPS برای دوربین مدار بسته Ups Power Bank قابل تنظیم
| ظرفیت باتری: | 5200mah-20000mah |
|---|---|
| ابعاد: | 196*75*35mm |
| رده محصولات: | UPS هوشمند MIni |
باتری قابل شارژ برای روتر وای فای Smart Mini UPS باتری لیتیوم 5200mAh
| نام محصول: | 20000mAh Smart Mini UPS برای روتر وای فای DC Ups باتری پشتیبان 12v |
|---|---|
| خصوصیات پیشرفته: | عملکرد مدیریت شبکه، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزیه و تحلیل داده ها |
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
Mini Ups برای روتر و نیترو مودم 10400mah 8800mah Mini Ups Poe Port
| نام محصول: | مینی یو پی اس POE |
|---|---|
| نوع: | 18w 36w Mini Ups Poe برای روتر وای فای و مودم 10400mah 8800mah |
| قدرت خروجی: | 18W/36W |
باتری برای وای فای مینی UPS 10400mah 8800mah روتر Ups Para Router Y مودم
| انعطاف پذیری نصب Mini UPS POE: | انعطافپذیری را برای دستگاههای سازگار با PoE در مکانهایی که ممکن است دسترسی به پریزهای برق چالش بر |
|---|---|
| ابعاد: | 160*105*33 میلی متر |
| ظرفیت برق و عمر باتری مینی یو پی اس: | ظرفیت باتری و زمان اجرا بر اساس نیاز دستگاه و اندازه باتری در واحد UPS متفاوت است. |
بانک برق Wifi Mini Ups برای روتر 12 ولت Wifi Smart Ups 20000mah
| انعطاف پذیری نصب Mini UPS POE: | انعطافپذیری را برای دستگاههای سازگار با PoE در مکانهایی که ممکن است دسترسی به پریزهای برق چالش بر |
|---|---|
| انعطاف پذیری نصب Mini UPS: | به طور کلی نیاز است که هر دستگاه یک اتصال برق اختصاصی داشته باشد که آن را برای دستگاه های ثابت نزدیک |
| ولتاژ ورودی: | 220 ولت |


