همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini ups ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
POE15V/24V خروجی مینی UPS 12V رنگ سیاه منبع برق بدون وقفه 10400mah 20000mah
| نام محصول: | POE15V/24V خروجی مینی UPS 12V رنگ سیاه منبع برق بدون وقفه 10400mah 20000mah |
|---|---|
| خصوصیات پیشرفته: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
برق برق برق برق برق برق برق برق برق برق برق برق برق برق برق برق برق برق برق برق برق برق برق برق برق برق
| نام محصول: | منبع تغذیه Ups MINI UPS 10400MAH |
|---|---|
| سوالات عمومی: | حداقل مقدار سفارش 20 مجموعه است، زمان تحویل 7-14 روز کاری است، شرایط پرداخت پذیرفته شده عبارتند از L |
| تضمین: | 1 سال |
شارژ قابل 8000-48000mah مینی UPS منبع برق پشتیبان برای روتر و مودم
| نام محصول: | منبع برق UPS |
|---|---|
| نوع: | مینی یو پی اس DC |
| قدرت خروجی: | 60 وات |
مینی یو پی اس دی سی 12 ولت روتر وای فای 14000 ماهه به مودم دوربین مدار بسته اعمال شده
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| ابعاد: | 190*122*33 میلی متر |
| ظرفیت باتری: | 14000 میلی آمپر ساعت |
8000mah-20000mah Mini Ups باتری پشتیبان برای روتر وای فای
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
مینی UPS DC 8800mah 14000mah مینی UPS هوشمند برای روتر و مودم قابل حمل
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال |
| ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
مینی یو پی اس دی سی 9 ولت 12 ولت 5 ولت هوشمند مینی یو پی اس برای وای فای روتر وب کم دوربین دوربین مدار بسته
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| حفاظت: | جریان اضافه |
| دمای عملیات: | 0℃-45℃، -20℃-50℃، -40℃-60℃ |
مینی UPS 5v 9v 12v خروجی 1a 2a UPS ظرفیت باتری اینترنت 2600mAh*4
| نام محصول: | اینترنت UPS |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| ظرفیت باتری 2: | ۲۶۰۰mAh*۴ |
0.4KG قدرت خروجی 52W قابل حمل مینی UPS اینترنت برای قدرت قابل حمل
| محصول آمد: | اینترنت UPS |
|---|---|
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
| حمایت: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو |
8000-10400mah ظرفیت باتری مینی UPS 12V DC 1A / 2A برای وای فای
| در حین شارژ استفاده کنید: | نیازی نیست صبر کنی |
|---|---|
| نیروی پشتیبان: | تامین برق بدون وقفه برای دستگاه هایی که به منبع برق 12 ولتی در هنگام قطع یا نوسانات نیاز دارند |
| ابعاد: | 190*122*33 میلی متر |


