همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini ups ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
منبع برق بدون وقفه 9 ولت برای روتر وای فای 10400mah با پورت پو
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 8800mah/10400mah |
| توان خروجی (حداکثر): | 18W/36W |
36w 52w 65w قدرت خروجی UPS DC برای مزایای نظارت بر شبکه
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
|---|---|
| Support and Services: | Comprehensive technical support and services, Repair and maintenance services, Customer satisfaction and continuous usability over the ownership period are top priorities |
| Operate temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
52W منبع برق ثابت بدون وقفه 19V روتر برای ولتاژ ورودی دوربین مدار بسته
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| مزایا: | استفاده از آن هنگام شارژ، حمل آسان، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000 میلی آمپر ساعت، خروجی چندگانه، |
| قدرت خروجی: | 52 وات |
قدرت خروجی 52 وات 5 ولت UPS برای روتر دوربین دوربین مدار بسته 8000mah-20000mah
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| توان خروجی (حداکثر): | 52 وات 26 وات |
| جریان خروجی: | 1A/2A |
10400mah 8800mah DC Ups 5v منبع برق برای روتر و مودم وای فای
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| نوع محصول: | DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups برای روتر Wifi و مودم 18W |
| مدل: | DC1018C، DC1018CP، DC1018، DC1018P، DC1036، DC1036P |
18w/36w قدرت خروجی 8800mah Ups کوچک برای روتر و مودم
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 18W/36W |
| ظرفیت باتری: | 8800mah-10400mah |
8800mah / 10400mah ظرفیت باتری خانه روتر برای مودم و روتر
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| مقدار/ظرفیت باتری: | 2200mAh*4(لیتیوم 2200 باتری) یا 2000mAh*4(LiFePO4)(1800mah--2600mah انتخاب شده) |
| قدرت خروجی: | 18W/36W |
18650 2-4PCS 8800mAh-10400mah UPS باتری برای روتر و مودم
| ورودی: | 100~240V/50~60Hz |
|---|---|
| مقدار/ظرفیت باتری: | 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah انتخاب شد |
| مدل: | DCL1018C |
DCL1018C UPS منبع برق بدون وقفه ولتاژ ورودی 220v 110v
| عوامل کلیدی برای در نظر گرفتن: | ظرفیت توان، زمان پشتیبان گیری باتری، شکل موج خروجی و کیفیت توان، رابط و عملکردهای نظارت، ظاهر و اندا |
|---|---|
| مزایا: | استفاده از آن هنگام شارژ، حمل آسان، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ، خروجی چندگانه، سازگاری قوی دستگاه، تراشه |
| ولتاژ ورودی: | 220 ولت 110 ولت |
قدرت خروجی 18 وات باتری پشتیبان کوچک 8800-10400mah
| جریان خروجی: | 1 تا 8 آمپر |
|---|---|
| مزایا در برنامه های روتر: | ارائه پشتیبانی کوتاه مدت برق اضطراری، محافظت از روتر در برابر ناهنجاری های برق، افزایش طول عمر روتر، |
| وزن: | 0.35 کیلوگرم |


