همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini ups ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
منبع برق بدون وقفه DC Ups Poe برای روتر وای فای DC1018P 10400mah
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 18 وات |
| مزایای کلیدی: | راه حل برق پشتیبان مقرون به صرفه، از الکترونیک حساس محافظت می کند، تداوم کسب و کار و یکپارچگی داده ه |
18W 36W مینی پو اپ های قابل حمل مینی دی سی اپ ها برای روتر وای فای خروجی جریان 1A / 2A
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| نوع: | برخط |
| تضمین: | 1 سال |
قدرت خروجی 18W 36W مینی Poe DC Ups برای حفاظت و پشتیبان گیری الکترونیک خانگی
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال |
| مزایا: | استفاده از آن هنگام شارژ، حمل آسان، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000 میلی آمپر ساعت، خروجی چندگانه، |
کمپکت مینی دی سی یو پی اس در خط مینی دی سی یو پی اس 5 ولت 9 ولت 12 ولت یو پی اس برای ذخیره برق اضطراری
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
| خصوصیات پیشرفته: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
POE15V/24V مینی DC Poe Ups برای روتر وای فای 5v 9v 12v باتری 10400mah
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| ورودی برق: | 220 ولت 110 ولت |
| خروجی برق PoE: | 15 ولت 24 ولت |
Diverter Support Mini Dc Ups 12v for WiFi Router 8800mah Battery power backup
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| نوع محصول: | Diverter Support Mini Dc Ups 12v for WiFi Router 8800mah Battery power backup |
| مقدار باتری/قدرت: | 1800mah-2600mah*4 انتخاب شده |
منبع تغذیه Mini Dc Ups خروجی 36 وات برای روتر Wifi 8800mah 10400mah
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| نوع محصول: | منبع تغذیه Mini Dc Ups خروجی 36 وات برای روتر Wifi 8800mah 10400mah |
| مقدار باتری/قدرت: | 1800mah-2600mah*4 انتخاب شده |
18w/36w قدرت خروجی 8800mah Ups کوچک برای روتر و مودم
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 18W/36W |
| ظرفیت باتری: | 8800mah-10400mah |
مدار شارژ و منبع تغذیه 9 ولت یو پی اس برای روتر و مودم Lto بانک باتری
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 18W/36W |
| وزن: | 0.35 کیلوگرم |
منبع برق بدون وقفه 9 ولت برای روتر وای فای 10400mah با پورت پو
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 8800mah/10400mah |
| توان خروجی (حداکثر): | 18W/36W |


