همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini ups ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
برق پشتیبان 8800mah 10400 Mah مینی پورتال Ups ولتاژ ورودی 220V 110V
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V |
| ولتاژ ورودی: | 220 ولت 110 ولت |
12 ولت روتر Ups پشتیبان قدرت مینی DC UPS ولتاژ ورودی AC 100V-240V Poe UPS
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| جریان خروجی: | 2A |
| ولتاژ خروجی: | DC 12 ولت |
18 وات مینی پوو اپ 5 ولت 9 ولت 12 ولت مینی سی پی یو اس سیستم برای روتر مدل دوربین
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| سوالات عمومی: | نام تجاری HKIVI است، شماره مدل های موجود UPS1026 و UPS1052، حداقل مقدار سفارش 20 مجموعه است، زمان تح |
| ویژگی ها: | مینی باتری پشتیبان برای دستگاه های الکترونیکی کوچک، یو پی اس 12 ولت برای روترها، اندازه کوچک برای حم |
مینی پو اپس 8800mah 10400mah مینی دی سی اپس برای روتر مودم شبکه خانگی
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| سوالات عمومی: | حداقل مقدار سفارش 20 مجموعه است، زمان تحویل 7-14 روز کاری است، شرایط پرداخت پذیرفته شده عبارتند از L |
| ویژگی ها: | مینی باتری پشتیبان برای دستگاه های الکترونیکی کوچک، یو پی اس 12 ولت برای روترها، اندازه کوچک برای حم |
ظرفیت بالا مینی UPS DC برای شبکه های خانگی 8000mah-10400mah 18w 5v 9v 12v
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| پارامترهای فنی: | توان خروجی: 18 وات Mini Poe Ups |
| قدرت محصول: | 18 وات |
DC 1A/2A شبکه 12 ولت روتر Ups 18650 نوع باتری لیتیون
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| جریان خروجی: | 1A/2A |
| خصوصیات پیشرفته: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
10400mah 14000mah DC 12v Wifi Ups برای روتر Wifi قدرت خروجی 26w 52w
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| درخواست: | روتر، مودم، دوربین مدار بسته، شبکه |
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
52W منبع برق ثابت بدون وقفه 19V روتر برای ولتاژ ورودی دوربین مدار بسته
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| مزایا: | استفاده از آن هنگام شارژ، حمل آسان، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000 میلی آمپر ساعت، خروجی چندگانه، |
| قدرت خروجی: | 52 وات |
HKIVI DC 1A/2A خروجی 5V UPS DC برای نظارت مداوم دوربین های مدار بسته
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| محصول: | UPS HKIVI برای روتر وای فای مینی یو پی اس DC خروجی ظرفیت باتری بزرگ |
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
10400mah 8800mah DC Ups 5v منبع برق برای روتر و مودم وای فای
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| نوع محصول: | DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups برای روتر Wifi و مودم 18W |
| مدل: | DC1018C، DC1018CP، DC1018، DC1018P، DC1036، DC1036P |


