همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini ups ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
برق پشتیبان مینی کامپیوتر برای روتر و آنتن وای فای 8800mah 10400mah
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| مقدار/ظرفیت باتری: | 2200mAh*4(لیتیوم 2200 باتری) یا 2000mAh*4(LiFePO4)(1800mah--2600mah انتخاب شده) |
| توان خروجی (حداکثر): | 18W/36W |
منحرف کننده 18W / 36W باتری کوچک پشتیبان 10000mah خروجی 5VDC / 9VDC / 12VDC
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| مقدار/ظرفیت باتری: | 2200mAh*4(لیتیوم 2200 باتری) یا 2000mAh*4(LiFePO4)(1800mah--2600mah انتخاب شده) |
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V |
برق پشتیبان 10400mah DC Mini UPS 12V روتر Ups برای دوربین های نظارتی روتر وای فای
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| زمان کار: | 8-10 ساعت |
| ابعاد: | 130mm x 80mm x 20mm |
18 وات مینی پو اپس خروجی قدرت وای فای روتر 8800mah 10400mah مینی اپس 5v 9v 12v خروجی
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| جریان خروجی: | 1A/2A |
| درخواست ها: | دفاتر کوچک، خانه ها، و سایر تنظیمات مشابه که در آن اتصال به اینترنت پایدار حیاتی است |
مینی UPS DC برای روتر وای فای هوشمند مینی UPS با منبع برق پورت POE
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
| ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
18 وات مینی UPS کاربر قابل تعویض 9V DC Ups برای تامین برق بدون وقفه
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| نوع محصول: | DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups برای روتر Wifi و مودم 18W |
| وزن: | 0.4 کیلوگرم |
ولتاژ ورودی 110 ولت 220 ولت Mini Dc Ups 8800mah باتری لیتیومی 5 ولت 9 ولت 12 ولت
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| نوع محصول: | ولتاژ ورودی 110 ولت 220 ولت Mini Dc Ups 8800mah باتری لیتیومی 5 ولت 9 ولت 12 ولت |
| مدیریت و نظارت: | نظارت از راه دور و پیکربندی از طریق اتریتن، USB یا اتصال بی سیم |
منتخب PoE Port Mini Up های آنلاین برای روتر و آنتن WiFi
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| قابلیت اطمینان محصول: | استانداردهای صدور گواهینامه، عمر و سیاست نگهداری |
| زمان اجرا پشتیبان: | ظرفیت باتری برای اطمینان از زمان کافی پشتیبان |
UPS کوچک برای روتر وای فای و خروجی مودم 5VDC / 9VDC / 12VDC منبع برق
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| محدوده ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
| وزن: | 0.4 کیلوگرم |
منبع برق 5VDC 9VDC 12VDC POE15V و POE24V
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| شرایط پرداخت موجود: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram، Paypal |
| رده محصولات: | UPS هوشمند MIni |


