همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini ups ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
18w 36w مینی UPS POE برای روتر و مودم وای فای 10400mAh 8800mAh بانک برق وای فای
| ابعاد: | 160*105*33 میلی متر |
|---|---|
| درخواست: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو |
| انعطاف پذیری نصب Mini UPS POE: | انعطافپذیری را برای دستگاههای سازگار با PoE در مکانهایی که ممکن است دسترسی به پریزهای برق چالش بر |
يو پي اس کوچک براي روتر واي فاي 10400mah 8800mah برق بدون وقفه
| خروجی برق Mini UPS POE: | قابلیت Power over Ethernet (PoE) را ارائه می دهد که هم انرژی و هم داده را از طریق کابل اترنت ارائه م |
|---|---|
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V |
| ظرفیت برق و عمر باتری Mini UPS POE: | معمولاً دارای توان خروجی بالاتری برای پشتیبانی از دستگاهها از طریق اترنت است که ممکن است بر زمان پش |
مینی UPS 12V شماره مدل UPS1026 و UPS1052 استفاده مداوم پول گرام پرداخت رضایت مشتری
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
|---|---|
| Brand: | HKIVI |
| Output Current: | 1A/2A |
مینی UPS 12V با ولتاژ ورودی 85-265Vac/50-60Hz و جریان خروجی 1A/2A
| Price Negotiable: | Yes |
|---|---|
| Brand: | HKIVI |
| Advanced Features: | Scalability, Parallel operation, Network management function, ECO mode, High-efficiency design, Visual interface, Data logging and analysis |
5200mAh Mini UPS برای WIFI Router 10٪ - 90٪ رطوبت RH و ظرفیت بالا جریان خروجی 1A
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
|---|---|
| Applications: | Backup Power Supply For Wifi Router |
| Dimensions: | 190*122*33mm |
مینی UPS باتری پشتیبان DC 12V / 5A خروجی 4 برای تامین پایدار و برق
| وزن: | 2.6 کیلوگرم |
|---|---|
| دمای عملیات: | 0-40 ℃ |
| ظرفیت باتری: | 48000 میلی آمپر ساعت |
MINI DC UPS 12V 8800mah 10400mah 5V 9V 12V Mini Ups برق پشتیبان برای روتر وای فای
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V (مینی آپ برای روتر وای فای 9 ولت، مینی آپ برای روتر و مودم، مینی آپ برای |
| جریان خروجی: | 1A/2A |
ميني DC Ups 8800mah براي DVR و دوربين ها 26w 52w خروجي برق
| نام محصول: | UPS HKIVI برای روتر وای فای مینی یو پی اس DC خروجی ظرفیت باتری بزرگ |
|---|---|
| جریان خروجی: | 1A/2A |
| ابعاد: | 190*122*33 میلی متر |
پورت DC POE 10400mah Mini Portable Ups 12v منبع برق
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| نوع محصول: | پورت DC POE 10400mah Mini Dc Ups برای روتر وای فای 12v منبع برق |
| مقدار باتری/قدرت: | 1800mah-2600mah*4 انتخاب شده |
18 وات خروجی قدرت مینی DCU 8800mah Poe برای مودم و انتخاب 15v 24v
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 110 ولت 220 ولت |
| مقدار باتری/قدرت: | 1800mah-2600mah*4 انتخاب شده |


