همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini ups ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
8000mah-20000mah Mini UPS 12V پشتیبانی فنی و نگهداری منظم برای کارایی
| Packing and Shipping: | Secure packaging in a sturdy cardboard box, shipping handled by a reliable courier service, shipping within 1-2 business days, tracking number provided, shipping costs calculated at checkout based on location and preferred method |
|---|---|
| Product Category: | Mini UPS 12V |
| Output Power: | 18w Mini Poe Ups |
8800mah 10400mah 12000mah مینی Ups 12v 2a USB Power Bank 1a 2a مودم سیستم منبع بدون وقفه
| حمل و نقل دریایی: | ارسال ظرف 1 تا 2 روز کاری، ارسال رایگان در داخل قاره آمریکا، ارسال بینالمللی موجود، شماره پیگیری ار |
|---|---|
| سوالات متداول: | نام تجاری: HKIVI، شماره مدل: DCP-60W، گواهینامه ها: ISO 9001، RoHS، ساخت چین، حداقل تعداد سفارش: 2 م |
| ظرفیت باتری: | 8800mah، 10400mah، 12000mah |
مینی یو پی اس هوشمند 5200 میلی آمپری برای روتر و مودم تا نیروگاه قابل حمل 20000 mah
| ظرفیت باتری: | 5200mah-20000mah |
|---|---|
| درخواست ها: | مینی دی سی اپ برای روتر وای فای 20000mah |
| ابعاد: | 196*75*35mm |
MINI DC UPS 12V 8800mah 10400mah 5V 9V 12V Mini Ups برق پشتیبان برای روتر وای فای
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V (مینی آپ برای روتر وای فای 9 ولت، مینی آپ برای روتر و مودم، مینی آپ برای |
| جریان خروجی: | 1A/2A |
ثبت و تجزیه و تحلیل داده ها Mini UPS 12V T/T شرایط پرداخت ویژگی های پیشرفته
| Operate temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
|---|---|
| Color: | Black |
| Weight: | 0.4KG |
منشاء مینی UPS 12V با شماره مدل رابط بصری UPS1026 و UPS1052 ویژگی های پیشرفته
| Features: | Mini UPS for wifi router, UPS for router and modem, Mini UPS battery backup |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1026 and UPS1052 |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
Mini UPS 12V Wifi Router Ups Dc خروجی 9v 12v پورت USB 20000mah Ups
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
| رده محصولات: | بک آپ پاور یو پی اس |
مینی UPS 12V خروجی قدرت 36w 52w 65w 190 * 122 * 33mm منبع برق پشتیبان DC Ups
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت توان خروجی 36 وات 52 وات 65 وات |
|---|---|
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V |
| مزایا: | استفاده از آن هنگام شارژ، حمل آسان، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000 میلی آمپر ساعت، خروجی چندگانه، |
1A/2A مینی اپ 12v خروجی در حال حاضر منبع برق بدون وقفه برای دوربین مدار بسته و روتر WIFI
| رده محصولات: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| درخواست: | روتر، مودم، دوربین مدار بسته، شبکه |
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V |
UPS DC 12v 14000mah 20000mah Mini Ups برای برق پشتیبان روتر وای فای
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| نوع: | dc ups |
| قدرت خروجی: | 26W/52W |


