همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini ups ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
برق بدون وقفه DC UPS 8800mah Mini UPS خروجی 5VDC/9VDC/12VDC POE15V/24V
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| نوع: | DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups برای روتر Wifi و مودم 18W |
| قدرت خروجی: | 18 وات |
باتری پشتیبان 10400mah Mini Ups 12v برای منبع تغذیه روتر Wifi 36W
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| نوع: | باتری پشتیبان 10400mah Mini Ups 12v برای منبع تغذیه روتر Wifi 36W |
| قدرت خروجی: | 18W/36W |
مینی UPS 5V 24V UPS برق پشتیبان برای روتر و مودم وای فای 12000mah 20000mah
| نام محصول: | برق پشتیبان یو پی اس |
|---|---|
| جریان خروجی: | 1A/2A |
| قدرت: | 60 وات |
خروجی برق پشتیبان UPS سیاه 20000mah POE 15V/24V Mini UPS برای روتر وای فای 9 ولت
| نام محصول: | خروجی برق پشتیبان UPS سیاه 20000mah POE 15V/24V Mini UPS برای روتر وای فای 9 ولت |
|---|---|
| رده محصولات: | برق پشتیبان یو پی اس |
| جریان خروجی: | 1A/2A |
5VDC/9VDC/12VDC Ups برق پشتیبان USB Poe Mini Dc روتر Ups 10400mah 18w
| نام محصول: | برق پشتیبان یو پی اس |
|---|---|
| سوالات متداول: | The brand of this product is HKIVI. برند این محصول HKIVI می باشد. The model numbers |
| جریان خروجی: | 1A/2A |
5v 9v 12v UPS برق پشتیبان DC Mini Ups برای روتر وای فای 8800-20000mah
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| قدرت خروجی: | مینی پو آپ 18 واتی |
| محدوده ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
24 وات UPS 12V 2A 5200mah Mini Ups برای روتر وای فای مودم دوربین DC 12V UPS
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 24 وات |
| ویژگی های حفاظتی: | محافظت داخلی در برابر اضافه بار، اتصال کوتاه و شارژ بیش از حد |
مینی 12V UPS منبع برق UPS اینترنت با آداپتور AC برای مودم روتر 12v 2a
| نام حفاظتی: | اینترنت UPS |
|---|---|
| ورودی برق: | آداپتور برق متناوب (اغلب شامل) |
| ولتاژ خروجی: | 12 ولت DC |
20000mAh Smart Mini UPS برای روتر وای فای DC Ups باتری پشتیبان 12v
| ظرفیت باتری: | 20000mah |
|---|---|
| درخواست ها: | مینی یو پی اس هوشمند برای روتر Wifi 20000mah |
| ابعاد: | 196*75*35mm |
HKIVI 8800mah-20000mah 5V 9V 12V Mini DC UPS منبع برق با پورت های USB Poe
| نام محصول: | برق پشتیبان یو پی اس |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |


