همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini ups ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
DC 5V 9V 12V مینی DC POE UPS 26w 52w 10400mah 14000mah 20000mah روتر مینی Ups
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| نوع: | مینی اپ برای روتر وای فای |
| قدرت خروجی: | 26 وات |
منبع تغذیه Mini UPS 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah پاور آپ پشتیبان
| نام محصول: | منبع تغذیه Mini UPS 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah پاور آپ پشتیبان |
|---|---|
| حفاظت: | جریان اضافه |
| پشتیبانی و خدمات: | نظارت و مدیریت از راه دور، خدمات تعویض باتری، به روز رسانی و ارتقاء نرم افزار، به روز رسانی و ارتقاء |
18 وات مینی پوو اپ ها برق پشتیبان مینی اپ ها برای روتر دوربین Cctv 8800mah 10400mah
| نام محصول: | منبع برق UPS |
|---|---|
| قدرت خروجی: | مینی پو آپ 18 واتی |
| پشتیبانی فنی و خدمات: | پشتیبانی فنی 24/7، نصب و راه اندازی در محل، نظارت و عیب یابی از راه دور، تعمیر و نگهداری منظم و به ر |
منبع تغذیه پشتیبان DC Mini UPS 12V Dc 5v 9v 12v Ups for Wifi Router 5600mah 10400mah 20000mah
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 5600 میلی آمپر ساعت |
| قدرت خروجی: | 24 وات |
18 وات مینی پو اپ DC 10400 برای روتر آسان برای حمل و تامین برق پایدار 5v 9v 12v
| نام محصول: | منبع برق UPS |
|---|---|
| قدرت خروجی: | مینی پو آپ 18 واتی |
| جریان خروجی: | 1A/2A |
منبع تغذیه Mini Portable Ups 48000mah قابل شارژ برای روتر و آنتن Wifi
| جریان خروجی: | 1 تا 8 آمپر |
|---|---|
| خروجی 3: | DC 9V (12V) /2A |
| نام محصول: | منبع تغذیه Mini Portable Ups 48000mah قابل شارژ برای روتر و آنتن Wifi |
خانه کوچک مینی UPS DC 12V با پورت Poe USB 5V / 9V / 12V / 24V خروجی برای روتر وای فای
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| جریان خروجی: | 1A/2A |
| ویژگی ها: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
یو پی اس 5 ولت 9 ولت 12 ولت DC برای روتر منبع تغذیه بدون وقفه Mini Dc Ups 10400mah
| نام محصول: | یو پی اس 5 ولت 9 ولت 12 ولت DC برای روتر منبع تغذیه بدون وقفه Mini Dc Ups 10400mah |
|---|---|
| ویژگی ها: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
| رنگ: | سیاه سفید |
قدرت خروجی 18 وات Mini Poe UPS منبع تغذیه 5V USB 9V 12V خروجی DC
| نام محصول: | قدرت خروجی 18 وات Mini Poe UPS منبع تغذیه 5V USB 9V 12V خروجی DC |
|---|---|
| مزایا: | استفاده از آن هنگام شارژ، حمل آسان، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000 میلی آمپر ساعت، خروجی چندگانه، |
| شماره مدل: | UPS1018، UPS1036 |
صفحه نمایش LED 8800-10400mah مینی UPS اینترنت منبع برق بدون وقفه
| نام محصول: | اینترنت UPS |
|---|---|
| نوع: | آپدیت های شبکه کوچک |
| قدرت خروجی: | 18W/36W |


