همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ mini ups ] همخوانی داشتن 322 محصولات.
26 ولت 52 ولت خروجی مینی وای فای روتر یو پی اس اینترنت برای 5 ولت / 9 ولت / 12 ولت برق ثابت
| نام محصول: | اینترنت UPS |
|---|---|
| پارامترهای فنی: | مینی یو پی اس 12 ولت |
| درخواست ها: | منبع برق پشتیبان برای روتر وای فای |
0.4KG منبع برق پشتیبان اینترنت UPS 14000mah 20000mah برای روتر وای فای
| نام محصول: | اینترنت UPS |
|---|---|
| پارامترهای فنی: | مینی یو پی اس 12 ولت |
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
10400mah 8800mah پشتیبان گیری پاور مینی دی سی یو پی اس برای روتر و مودم 18w 36w
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| نوع: | 10400mah 8800mah پشتیبان گیری پاور مینی دی سی یو پی اس برای روتر و مودم 18w 36w |
| قدرت خروجی: | 18W/36W |
19v روتر UPS 10400mah 8800mah Ups کوچک برای خانه مودم دوربین دوربین مدار بسته IP
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| نوع: | مینی آپ های 18 واتی 36 واتی پاور 9 ولت برای روتر و مودم 10400mah 8800mah |
| قدرت خروجی: | 18W/36W |
باتری پشتیبان 10400mah وای فای روتر Ups 12v برای تامین برق مودم 18W
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| نوع: | باتری پشتیبان 10400mah وای فای روتر Ups 12v برای تامین برق مودم 18W |
| قدرت خروجی: | 18 وات |
مینی 12V UPS منبع برق UPS اینترنت با آداپتور AC برای مودم روتر 12v 2a
| نام حفاظتی: | اینترنت UPS |
|---|---|
| ورودی برق: | آداپتور برق متناوب (اغلب شامل) |
| ولتاژ خروجی: | 12 ولت DC |
باتری کوچک پشتیبان روتر UPS اینترنت 85-265Vac/50-60Hz ولتاژ ورودی 26W 52W
| نام محصول: | اینترنت UPS |
|---|---|
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
| ظرفیت باتری 2: | ۲۶۰۰mAh*۴ |
بهترین UPS 12v را با پشتیبانی و خدمات دریافت کنید
| Protection: | Overcurrent |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
| Product Name: | 8800mah 10400mah 12000mah Mini UPS Power Supply 18W 36W Mini UPS Poe For Wifi Router UPS |
قابل تنظیم و فشرده 196*75*35mm UPS برای روتر 20000mah
| ظرفیت باتری: | 20000mah |
|---|---|
| ملاحظات: | برق ورودی (منبع تغذیه) باید بیشتر از توان خروجی باشد (شارژر جریان 4 آمپر یا بالاتر توصیه می شود) |
| ظرفیت باتری 2: | باتری لیتیومی 2600 میلی آمپری |
منبع برق بدون وقفه (UPS) 2400 وات برق برق برای صنعتی
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| طراحی جمع و جور و مدولار: | سیستم های UPS مدرن برای راندمان فضا طراحی شده اند |
| درخواست: | لوازم خانگی |


