همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ ups ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
1000VA 1500VA 2000VA 3000VA منبع برق UPS با سرکوب اضافه داخلی
| تنظیم ولتاژ: | مجهز به تنظیم ولتاژ اتوماتیک (AVR) |
|---|---|
| بهره وری انرژی: | واحدهای پیشرفته UPS ویژگی عملکرد حالت محیط زیست |
| نوع باتری: | باتری سربی - اسیدی |
بهره وری انرژی پیشرفته UPS منبع برق با امواج سینوس خالص 3000va
| زمان اجرا باتری مقیاس پذیر: | بسیاری از سیستم های UPS از بسته های باتری خارجی پشتیبانی می کنند |
|---|---|
| نام محصول: | 1000 1500 2000 3000VA W تنظیم کننده منبع تغذیه UPS آنلاین برای تجهیزات پزشکی |
| نظارت و مدیریت از راه دور: | درگاه های ارتباطی یکپارچه نظارت بر زمان واقعی را فعال می کنند |
DC 60w 17600-41600mah UPS برق پشتیبان برای لپ تاپ و روتر وای فای
| نام محصول: | برق پشتیبان یو پی اس |
|---|---|
| نوع: | منبع تغذیه یو پی اس DC |
| قدرت خروجی: | 60 وات |
8000mah-20000mah مینی UPS برای روتر وای فای مینی UPS 12V سازگار منبع برق پایدار
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
DC POE UPS 12V 2A مینی UPS با شبکه 14000mah 20000mah WIFI روتر
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| خصوصیات پیشرفته: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
قدرت خروجی 26 وات 12 ولت 2 آمپر مینی UPS با منبع برق 20000mah
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| خصوصیات پیشرفته: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
| قدرت خروجی: | 52 وات 26 وات 36 وات 18 وات |
8000mah-20000mah مینی UPS DC 12v برای روترهای Wi-Fi با پورت Poe
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| درخواست: | روتر، مودم، دوربین مدار بسته، شبکه |
| محصول: | یو پی اس DC با پورت پو 12 ولت مودم یو پی اس ولتاژ ورودی 85-265Vac/50-60Hz |
12 ولت Mini Ups برای روتر وای فای 8000-10400mah ولتاژ خروجی 5 ولت 9 ولت 12 ولت
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 8000-10400mah |
| ابعاد: | 190*122*33 میلی متر |
مینی یو پی اس دی سی 12 ولت روتر وای فای 14000 ماهه به مودم دوربین مدار بسته اعمال شده
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| ابعاد: | 190*122*33 میلی متر |
| ظرفیت باتری: | 14000 میلی آمپر ساعت |
DC 1A/2A شبکه 12 ولت روتر Ups 18650 نوع باتری لیتیون
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| جریان خروجی: | 1A/2A |
| خصوصیات پیشرفته: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |


