همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ ups ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
8000mah-20000mah قدرت پشتیبان UPS کوچک برای مودم و روتر
| نام محصول: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Backup Power Size Small 10400mah 18w |
|---|---|
| درخواست ها: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| بسته بندی و حمل و نقل: | Product Packaging: Mini UPS for Wifi Router device, Power Adapter, USB Cable, User Manual. |
OEM ODM 10400mah 14000mah UPS پشتیبان قدرت باتری ظرفیت Mini UPS برای روتر WiFi 0.4KG
| نام محصول: | OEM ODM 10400mah 14000mah UPS پشتیبان قدرت باتری ظرفیت Mini UPS برای روتر WiFi 0.4KG |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال |
| ظرفیت باتری: | 8000mah 8800mah 14000mah |
12 ولت UPS DC برای روتر با Poe 8800mah 10400mah 12000mah
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| دمای عملیات: | 0℃-45℃، -20℃-50℃، -40℃-60℃ |
| حمایت: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو |
5VDC/9VDC/12VDC Ups برق پشتیبان USB Poe Mini Dc روتر Ups 10400mah 18w
| نام محصول: | برق پشتیبان یو پی اس |
|---|---|
| سوالات متداول: | The brand of this product is HKIVI. برند این محصول HKIVI می باشد. The model numbers |
| جریان خروجی: | 1A/2A |
ميني اپ 12v 2a 18w 10400mah 20800mah روتر واي فاي Bms 5v 9v 12v dc خروجي
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| ظرفیت: | 10400mah 20800mah |
| جریان خروجی: | 1A/2A |
MINI DC UPS 12V 8800mah 10400mah 5V 9V 12V Mini Ups برق پشتیبان برای روتر وای فای
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V (مینی آپ برای روتر وای فای 9 ولت، مینی آپ برای روتر و مودم، مینی آپ برای |
| جریان خروجی: | 1A/2A |
مینی UPS 12V قدرت خروجی 24W برای روتر وای فای مینی UPS 12v 5v 9v
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال |
| دمای عملیات: | -10 درجه سانتیگراد---40 درجه سانتیگراد |
منبع برق بدون وقفه (UPS) 2400 وات برق برق برای صنعتی
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| طراحی جمع و جور و مدولار: | سیستم های UPS مدرن برای راندمان فضا طراحی شده اند |
| درخواست: | لوازم خانگی |
2400 وات انرژی الکتریکی منبع برق UPS با خروجی امواج سینوس خالص
| توان خروجی (حداکثر): | 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA |
|---|---|
| رده محصولات: | منبع برق UPS |
| نوع باتری: | باتری سربی - اسیدی |
عمر باتری شارژ هوشمند در منبع برق UPS 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA
| حفاظت: | رعد و برق |
|---|---|
| بهره وری انرژی: | واحدهای پیشرفته UPS ویژگی عملکرد حالت محیط زیست |
| تنظیم ولتاژ: | مجهز به تنظیم ولتاژ اتوماتیک (AVR) |


