همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ ups ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
10400mah 14000mah DC 12v Wifi Ups برای روتر Wifi قدرت خروجی 26w 52w
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| درخواست: | روتر، مودم، دوربین مدار بسته، شبکه |
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
مینی اپ 26w 10400mah 12v DC مینی اپ برای روتر وای فای منبع برق بدون وقفه
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V |
| وزن: | 0.4 کیلوگرم |
جریان خروجی 1A/2A 19v Mini Ups برای روتر وای فای 18650 نوع باتری لیتیوم یون
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
52W منبع برق ثابت بدون وقفه 19V روتر برای ولتاژ ورودی دوربین مدار بسته
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| مزایا: | استفاده از آن هنگام شارژ، حمل آسان، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000 میلی آمپر ساعت، خروجی چندگانه، |
| قدرت خروجی: | 52 وات |
26 وات خروجی 18650 لیتیوم یون پاور مینی Ups 5v 2a برای دوربین مدار بسته
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 8000mah-20000mah |
| خصوصیات پیشرفته: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
HKIVI DC 1A/2A خروجی 5V UPS DC برای نظارت مداوم دوربین های مدار بسته
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| محصول: | UPS HKIVI برای روتر وای فای مینی یو پی اس DC خروجی ظرفیت باتری بزرگ |
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
دستگاه های کوچک DC خروجی 5v روتر با باتری لیتیوم 5VDC/9VDC/12VDC
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| مزایا: | استفاده از آن هنگام شارژ، حمل آسان، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000 میلی آمپر ساعت، خروجی چندگانه، |
| درخواست: | روتر، مودم، دوربین مدار بسته، شبکه |
قدرت خروجی 52 وات 5 ولت UPS برای روتر دوربین دوربین مدار بسته 8000mah-20000mah
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| توان خروجی (حداکثر): | 52 وات 26 وات |
| جریان خروجی: | 1A/2A |
UPS DC ظرفیت بزرگ Mini Ups 8800mah با قدرت خروجی 52W 26W
| نام محصول: | مینی یو پی اس DC |
|---|---|
| محصول: | UPS HKIVI برای روتر وای فای مینی یو پی اس DC خروجی ظرفیت باتری بزرگ |
| خصوصیات پیشرفته: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
ميني DC Ups 8800mah براي DVR و دوربين ها 26w 52w خروجي برق
| نام محصول: | UPS HKIVI برای روتر وای فای مینی یو پی اس DC خروجی ظرفیت باتری بزرگ |
|---|---|
| جریان خروجی: | 1A/2A |
| ابعاد: | 190*122*33 میلی متر |


