همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ ups ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
باتری ذخیره انرژی کابین BESS DC با سیستم مدیریت حرارتی
| ظرفیت سلولی: | 280Ah |
|---|---|
| حالت ترکیبی: | 4*3p240s |
| انرژی رتبه بندی شده: | 2580.48kWh |
سیستم مدیریت حرارتی سیستم تقویت ذخیره انرژی با عمر 20 ساله و محدوده ولتاژ باتری 1000-1500 ولت
| محدوده ولتاژ باتری: | 1000 ~ 1500 ولت |
|---|---|
| Core Technologies and Innovations: | High-Efficiency Power Conversion, Intelligent Grid Integration, Thermal Management System, Safety and Protection Features |
| تبدیل کننده: | از نوع خشک/روغن غرق شده |
10-35kV سیستم افزایش ذخیره انرژی ولتاژ شبکه با 3٪ THDi و طراحی 9000 * 2896 * 2438mm ابعاد
| Power Factor: | -1~+1 |
|---|---|
| Dimensions (W * H * D): | 9000*2896*2438mm |
| قدرت نامی: | 5000 کیلووات |
سیستم ذخیره سازی انرژی متنوع برای ولتاژ شبکه 10-35kV و محدوده ولتاژ باتری 1000-1500V
| Battery Voltage Range: | 1000~1500V |
|---|---|
| THDi (Power Rating): | <3% |
| Maximum DC Voltage: | 1500V |
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه ساکت ESS خنک کننده مایع برای حالت سیم کشی 3P N PE تغییر دهنده بازی در مدیریت انرژی صنعتی تجاری
| Application Scenarios: | Commercial & Industrial Energy Management, Renewable Energy Integration, Specialized Applications |
|---|---|
| ویژگی های اضطراری: | تشخیص آتش سوزی و سرکوب یکپارچه |
| Weight: | 2400kg |
ESS خاموش یکپارچه 215.04kWh انرژی نامی و قدرت نامی 50/60Hz برای ذخیره سازی بهینه
| شیمی باتری: | لیتیوم آهن فسفات (LFP) |
|---|---|
| Rated Power: | 50/60Hz |
| Wiring Mode: | 3P+N+PE |
۶۰۰۰ کیلوگرم ذخیره انرژی ابعاد باتری L * W * H ۳۵۳۰ * ۱۷۵۰ * ۲۰۳۰ میلی متر عملکرد قوی
| Compound Efficiency: | >90% |
|---|---|
| Operating Temperature: | -30℃~60℃ |
| Rated Current: | 261A |
نظارت پیشرفته در زمان واقعی تشخیص نوع ذخیره انرژی فرودگاه منبع برق زمینی محدوده ولتاژ نامی 285V-475V 678kg
| Compound Efficiency: | ≥96% |
|---|---|
| ظرفیت رتبه بندی شده: | 90KVA |
| Rated Voltage Range: | 285V~475V |


