همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ ups ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
10400mah 8800mah پشتیبان گیری پاور مینی دی سی یو پی اس برای روتر و مودم 18w 36w
| نام محصول: | ميني اپ |
|---|---|
| نوع: | 10400mah 8800mah پشتیبان گیری پاور مینی دی سی یو پی اس برای روتر و مودم 18w 36w |
| قدرت خروجی: | 18W/36W |
باتری پشتیبان 10400mah وای فای روتر Ups 12v برای تامین برق مودم 18W
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| نوع: | باتری پشتیبان 10400mah وای فای روتر Ups 12v برای تامین برق مودم 18W |
| قدرت خروجی: | 18 وات |
قدرت خروجی کوچک HKIVI برای مودم و روتر 18W
| وزن: | 0.35 کیلوگرم |
|---|---|
| مقدار/ظرفیت باتری: | 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah انتخاب شد |
| مزایا: | استفاده از آن هنگام شارژ، حمل آسان، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ، خروجی چندگانه، سازگاری قوی دستگاه، تراشه |
پشتیبان کوچک هوشمند 18650 2-4PCS 8800mAh-10400mAh
| عوامل کلیدی برای در نظر گرفتن: | ظرفیت توان، زمان پشتیبان گیری باتری، شکل موج خروجی و کیفیت توان، رابط و عملکردهای نظارت، ظاهر و اندا |
|---|---|
| رده محصولات: | UPS هوشمند MIni |
| مدل: | DCL1018C |
Poe Mini Ups 10400mah 8800mah 18w UPS Power Supply Ups Small for Home Fouter
| نام محصول: | منبع برق UPS |
|---|---|
| حفاظت: | جریان اضافه |
| دمای عملیات: | 0℃-45℃، -20℃-50℃، -40℃-60℃ |
Mini Ups باتری پشتیبان 12v Mini Ups برای دوربین های CCTV / روتر
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| قدرت: | 18 وات 36 وات |
| جریان خروجی: | 2A |
منبع برق ثابت UPS 5v 9v 12v رطوبت 10%-90%RH جریان خروجی 1A/2A 18w 36w 8800mah 10400mah 12000mah
| نام محصول: | منبع برق UPS |
|---|---|
| بیرون گذاشتن: | 5 ولت 9 ولت 12 ولت 24 ولت |
| پشتیبانی و خدمات: | نظارت و مدیریت از راه دور، خدمات تعویض باتری، به روز رسانی و ارتقاء نرم افزار، به روز رسانی و ارتقاء |
8000mah-20000mah Mini UPS 12V پشتیبانی فنی و نگهداری منظم برای کارایی
| Packing and Shipping: | Secure packaging in a sturdy cardboard box, shipping handled by a reliable courier service, shipping within 1-2 business days, tracking number provided, shipping costs calculated at checkout based on location and preferred method |
|---|---|
| Product Category: | Mini UPS 12V |
| Output Power: | 18w Mini Poe Ups |
POE Mini UPS 12V 2A منبع برق بدون وقفه Mini Ups 18w 36w 12000mah Max
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| جریان خروجی: | 1A/2A |
| کلمات کلیدی: | ups mini, 5v ups, small ups for home, dc ups 10400, mini ups 5v 9v 12v |
20000mAh Smart Mini UPS برای روتر وای فای DC Ups باتری پشتیبان 12v
| ظرفیت باتری: | 20000mah |
|---|---|
| درخواست ها: | مینی یو پی اس هوشمند برای روتر Wifi 20000mah |
| ابعاد: | 196*75*35mm |


