همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ ups ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
ثبت و تجزیه و تحلیل داده ها Mini UPS 12V T/T شرایط پرداخت ویژگی های پیشرفته
| Operate temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
|---|---|
| Color: | Black |
| Weight: | 0.4KG |
1A/2A مینی اپ 12v خروجی در حال حاضر منبع برق بدون وقفه برای دوربین مدار بسته و روتر WIFI
| رده محصولات: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| درخواست: | روتر، مودم، دوربین مدار بسته، شبکه |
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V |
مینی UPS باتری پشتیبان DC 12V / 5A خروجی 4 برای تامین پایدار و برق
| وزن: | 2.6 کیلوگرم |
|---|---|
| دمای عملیات: | 0-40 ℃ |
| ظرفیت باتری: | 48000 میلی آمپر ساعت |
48000mah ظرفیت باتری UPS منبع برق بدون وقفه دمای کار 0C-40C قدرت خروجی 60W
| خروجی 2: | DC 5V/2.4A |
|---|---|
| خروجی POE 1: | POE 15V/1.5A |
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
2.6KG منبع برق UPS با خروجی 4 DC 12V / 5A و ظرفیت باتری 48000mah
| خروجی POE 1: | POE 15V/1.5A |
|---|---|
| ورودی: | 100-240Vac/50-60Hz |
| ولتاژ ورودی: | 220 ولت 110 ولت |
5200mAh Mini UPS برای WIFI Router 10٪ - 90٪ رطوبت RH و ظرفیت بالا جریان خروجی 1A
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
|---|---|
| Applications: | Backup Power Supply For Wifi Router |
| Dimensions: | 190*122*33mm |
برق خروجی 36 وات با دوام طولانی مدت مینی UPS DC برای WiFi Router باتری شارژ پذیر برای خانه
| دمای عملیات: | -10 درجه سانتیگراد---40 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| ابعاد: | 196*75*35mm |
| ظرفیت محصول: | 20000mah یا سفارشی کردن |
روتر و مودم های نیترونیک هوشمند مینی یو پی اس ۲۰۰۰۰ ماهه برای شارژ باتری در خانه
| ولتاژ ورودی: | 12 ولت |
|---|---|
| ملاحظات: | برق ورودی (منبع تغذیه) باید بیشتر از توان خروجی باشد (شارژر جریان 4 آمپر یا بالاتر توصیه می شود) |
| قدرت خروجی: | 36 وات |
36 وات خروجی قدرت هوشمند مینی UPS 20000Mah پاور بانک پار روتر
| ابعاد: | 196*75*35mm |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 36 وات |
| جریان خروجی: | 4A |
18w 36w مینی UPS POE برای روتر و مودم وای فای 10400mAh 8800mAh بانک برق وای فای
| ابعاد: | 160*105*33 میلی متر |
|---|---|
| درخواست: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو |
| انعطاف پذیری نصب Mini UPS POE: | انعطافپذیری را برای دستگاههای سازگار با PoE در مکانهایی که ممکن است دسترسی به پریزهای برق چالش بر |


