همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ ups ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
مینی UPS 12V 2A 52W 36W خروجی 5V 9V 12V 24V DC MINI UPS 10400MAH 20000MAH
| نام محصول: | مینی آپ 12 ولت 2 آمپر |
|---|---|
| وزن: | 0.4 کیلوگرم |
| رده محصولات: | ميني اپ |
مینی یو پی اس هوشمند 5200 میلی آمپری برای روتر و مودم تا نیروگاه قابل حمل 20000 mah
| ظرفیت باتری: | 5200mah-20000mah |
|---|---|
| درخواست ها: | مینی دی سی اپ برای روتر وای فای 20000mah |
| ابعاد: | 196*75*35mm |
تخصيص ميني UPS 3A خروجي در حال حاضر 20000mah ظرفیت UPS منبع برق
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
|---|---|
| حمایت: | مودم، دوربین مدار بسته، روتر |
| ظرفیت باتری 2: | 2600mah*2 |
ميني دي سي يوپ براي واي فاي روتر 20000 ماهه هوشمند ميني يوپ براي خانه با باتري
| ظرفیت باتری 2: | 2600mah*2 |
|---|---|
| ویژگی های اضافی: | منبع تغذیه بدون وقفه، برق پشتیبان باتری، dc 5v 9v 12v ups، استفاده از آن در هنگام شارژ، حمل آسان، ظر |
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
20000mah Dc Ups ویژگی پلگ و پلی ایده آل برای منبع برق پشتیبان از روتر وای فای
| درخواست ها: | مینی دی سی اپ برای روتر وای فای 20000mah |
|---|---|
| جریان خروجی: | 2A/2.5A/3A |
| برنامه های کاربردی 2: | منبع برق پشتیبان برای روتر وای فای |
36W خروجی قدرت مینی UPS برای روتر و مودم ها
| قدرت خروجی: | 36 وات |
|---|---|
| جریان خروجی: | 2A/2.5A/3A |
| برنامه های کاربردی 2: | منبع برق پشتیبان برای روتر وای فای |
20000mah ظرفیت Smart Mini UPS برای دوربین مدار بسته Ups Power Bank قابل تنظیم
| ظرفیت باتری: | 5200mah-20000mah |
|---|---|
| ابعاد: | 196*75*35mm |
| رده محصولات: | UPS هوشمند MIni |
منبع برق بدون وقفه 4A گزینه های جریان خروجی Mini DC UPS با قدرت خروجی 36W
| خصوصیات پیشرفته: | عملکرد مدیریت شبکه، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزیه و تحلیل داده ها |
|---|---|
| رده محصولات: | مینی یو پی اس DC |
| ویژگی های ایمنی: | حفاظت از شارژ بیش از حد، حفاظت از تخلیه بیش از حد، حفاظت از اتصال کوتاه |
قابل تنظیم و فشرده 196*75*35mm UPS برای روتر 20000mah
| ظرفیت باتری: | 20000mah |
|---|---|
| ملاحظات: | برق ورودی (منبع تغذیه) باید بیشتر از توان خروجی باشد (شارژر جریان 4 آمپر یا بالاتر توصیه می شود) |
| ظرفیت باتری 2: | باتری لیتیومی 2600 میلی آمپری |
باتری قابل شارژ برای روتر وای فای Smart Mini UPS باتری لیتیوم 5200mAh
| نام محصول: | 20000mAh Smart Mini UPS برای روتر وای فای DC Ups باتری پشتیبان 12v |
|---|---|
| خصوصیات پیشرفته: | عملکرد مدیریت شبکه، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزیه و تحلیل داده ها |
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |


