همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ ups ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
مودم UPS پشتیبانی منبع برق مودم سیاه و سفید پشتیبانی و خدمات خدمات تعمیر و نگهداری
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
|---|---|
| Support: | Modem, Ip CCTV Camera, Router, Diverter, POE |
| Advantages: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity 8000-20000mAh, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply, Supports Dual Devices, Lithium Battery |
بهترین UPS 12v را با پشتیبانی و خدمات دریافت کنید
| Protection: | Overcurrent |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
| Product Name: | 8800mah 10400mah 12000mah Mini UPS Power Supply 18W 36W Mini UPS Poe For Wifi Router UPS |
قدرت خروجی 18 وات Mini Poe UPS منبع تغذیه 5V USB 9V 12V خروجی DC
| نام محصول: | قدرت خروجی 18 وات Mini Poe UPS منبع تغذیه 5V USB 9V 12V خروجی DC |
|---|---|
| مزایا: | استفاده از آن هنگام شارژ، حمل آسان، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000 میلی آمپر ساعت، خروجی چندگانه، |
| شماره مدل: | UPS1018، UPS1036 |
یو پی اس 5 ولت 9 ولت 12 ولت DC برای روتر منبع تغذیه بدون وقفه Mini Dc Ups 10400mah
| نام محصول: | یو پی اس 5 ولت 9 ولت 12 ولت DC برای روتر منبع تغذیه بدون وقفه Mini Dc Ups 10400mah |
|---|---|
| ویژگی ها: | مقیاس پذیری، عملیات موازی، عملکرد مدیریت شبکه، حالت ECO، طراحی با کارایی بالا، رابط بصری، ثبت و تجزی |
| رنگ: | سیاه سفید |
سازگاری قوی دستگاه تامین برق UPS برای خانه و دفتر پشتیبانی IP دوربین مدار بسته
| Support And Services: | Remote Monitoring And Management, Battery Replacement Services, Software Updates And Upgrades, Firmware Updates And Upgrades, Technical Consultation With Experts, Repair And Maintenance Services |
|---|---|
| Output Current: | 1A/2A |
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
منبع تغذیه پشتیبان DC Mini UPS 12V Dc 5v 9v 12v Ups for Wifi Router 5600mah 10400mah 20000mah
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 5600 میلی آمپر ساعت |
| قدرت خروجی: | 24 وات |
Mini UPS 12V Wifi Router Ups Dc خروجی 9v 12v پورت USB 20000mah Ups
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
| رده محصولات: | بک آپ پاور یو پی اس |
منبع تغذیه پشتیبان DC Mini UPS 12V Dc 5v 9v 12v Ups 20000mah UPS با ظرفیت بیشتر
| نام محصول: | منبع تغذیه پشتیبان DC Mini UPS 12V Dc 5v 9v 12v Ups 20000mah UPS با ظرفیت بیشتر |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 85-265Vac/50-60Hz |
| طراحی: | طراحی فشرده |
ویژگی های پیشرفته عملکرد موازی UPS DC با ظرفیت ذخیره سازی 20000mAh
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال |
| دمای عملیات: | -10 درجه سانتیگراد---40 درجه سانتیگراد |
مینی UPS 12V منبع برق بدون وقفه DC خروجی 5v 9v 12v مینی Ups
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| سوالات عمومی: | نام تجاری محصول اینترنتی یو پی اس HKIVI می باشد. شماره مدل محصول اینترنتی یو پی اس UPS12V 2A می باشد |
| طراحی: | طراحی فشرده |


