همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ ups ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
پورت DC POE 10400mah Mini Portable Ups 12v منبع برق
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| نوع محصول: | پورت DC POE 10400mah Mini Dc Ups برای روتر وای فای 12v منبع برق |
| مقدار باتری/قدرت: | 1800mah-2600mah*4 انتخاب شده |
POE15V/24V مینی DC Poe Ups برای روتر وای فای 5v 9v 12v باتری 10400mah
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| ورودی برق: | 220 ولت 110 ولت |
| خروجی برق PoE: | 15 ولت 24 ولت |
Diverter Support Mini Dc Ups 12v for WiFi Router 8800mah Battery power backup
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| نوع محصول: | Diverter Support Mini Dc Ups 12v for WiFi Router 8800mah Battery power backup |
| مقدار باتری/قدرت: | 1800mah-2600mah*4 انتخاب شده |
ولتاژ ورودی 110 ولت 220 ولت Mini Dc Ups 8800mah باتری لیتیومی 5 ولت 9 ولت 12 ولت
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| نوع محصول: | ولتاژ ورودی 110 ولت 220 ولت Mini Dc Ups 8800mah باتری لیتیومی 5 ولت 9 ولت 12 ولت |
| مدیریت و نظارت: | نظارت از راه دور و پیکربندی از طریق اتریتن، USB یا اتصال بی سیم |
منبع تغذیه Mini Dc Ups خروجی 36 وات برای روتر Wifi 8800mah 10400mah
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| نوع محصول: | منبع تغذیه Mini Dc Ups خروجی 36 وات برای روتر Wifi 8800mah 10400mah |
| مقدار باتری/قدرت: | 1800mah-2600mah*4 انتخاب شده |
منتخب PoE Port Mini Up های آنلاین برای روتر و آنتن WiFi
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| قابلیت اطمینان محصول: | استانداردهای صدور گواهینامه، عمر و سیاست نگهداری |
| زمان اجرا پشتیبان: | ظرفیت باتری برای اطمینان از زمان کافی پشتیبان |
220 ولت 110 ولت ورودی هوشمند مینی اپ باتری پشتیبان 10000 ماه با پورت پو 24 ولت 15 ولت
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 8800mah-10400mah |
| مزایای افزایش عمر باتری: | مناسب برای زمینه های کاربردی مانند تجهیزات شبکه، سرورها، کنترل صنعتی، اتوماسیون ساختمان، تجهیزات پزش |
18w/36w قدرت خروجی 8800mah Ups کوچک برای روتر و مودم
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 18W/36W |
| ظرفیت باتری: | 8800mah-10400mah |
برق خروجی 18 ولت و 36 ولت مینی اپ 5 ولت 9 ولت 12 ولت برای روتر وای فای 1-8A جریان خروجی
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| درخواست: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو، شبکه |
| قدرت خروجی: | 18W/36W |
منابع تغذیه بدون وقفه مینی روتر هوشمند با ورودی 220 ولت 110 ولت
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 18W/36W |
| ظرفیت باتری: | 8800mah-10400mah |


