همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ ups ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
HKIVI Mini Ups Router Ups قابل حمل برای روتر وای فای خروجی فعلی 1-8A
| وزن: | 0.35 کیلوگرم |
|---|---|
| حفاظت از موج: | مطمئن شوید که UPS کوچک محافظت از افزایش برای روتر WiFi متصل را فراهم می کند. |
| جریان خروجی: | 1-8A |
IP CCTV Mini DC Ups برای وای فای روتر Mini UPS 220v 8800mAh-10400mah انتخاب شده
| درخواست: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو، شبکه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 220 ولت |
| نظارت و هشدار: | Some Mini UPS units offer network management features to monitor status remotely. برخی از |
POE15V/24V مینی وای فای UPS برای روتر و مودم ظرفیت باتری 8800mah
| ظرفیت باتری: | 8800 میلی آمپر ساعت |
|---|---|
| ابعاد: | 14.9cm*5.1cm*4.8cm |
| رطوبت: | 10٪ - 90٪ RH |
باتری پشتیبان 8800mah روتر کمکت وای فای UPS برای روتر وای فای 0.35KG 220V
| رده محصولات: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| دمای عملیات: | 0℃-45℃ |
| حفاظت از موج: | مطمئن شوید که UPS کوچک محافظت از افزایش برای روتر WiFi متصل را فراهم می کند. |
منبع برق پشتیبان مینی UPS 48000mah قابل شارژ برای روتر و آنتن وای فای
| نام محصول: | منبع برق UPS |
|---|---|
| نوع: | منبع تغذیه Mini Portable Ups 48000mah قابل شارژ برای روتر و آنتن Wifi |
| قدرت خروجی: | 60 وات |
منبع تغذیه Mini Portable Ups 48000mah قابل شارژ برای روتر و آنتن Wifi
| جریان خروجی: | 1 تا 8 آمپر |
|---|---|
| خروجی 3: | DC 9V (12V) /2A |
| نام محصول: | منبع تغذیه Mini Portable Ups 48000mah قابل شارژ برای روتر و آنتن Wifi |
UPS Power Backup Mini Poe 60w DC UPS برای سیستم های انرژی تجدید پذیر
| قدرت خروجی: | 60 وات |
|---|---|
| برنامه کاربردی: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو، شبکه |
| مقدار/ظرفیت باتری: | 18650/21700/32700 4-8PCS 8800mAh--48000mah انتخاب شد |
منبع تغذیه یو پی اس باتری پشتیبان 18 واتی HKIVI برای روتر وای فای 9 ولت 12 ولت 5 ولت USB
| نام محصول: | منبع تغذیه یو پی اس باتری پشتیبان 18 واتی HKIVI برای روتر وای فای 9 ولت 12 ولت 5 ولت USB |
|---|---|
| پشتیبانی و خدمات: | نظارت و مدیریت از راه دور، خدمات تعویض باتری، به روز رسانی و ارتقاء نرم افزار، به روز رسانی و ارتقاء |
| وزن: | 0.4 کیلوگرم |
12 ولت 10400 ماهه مینی UPS منبع برق 18 ولت 36 ولت مینی UPS Poe برای وای فای روتر UPS
| نام محصول: | Poe Mini Ups 10400mah 8800mah 18w UPS Power Supply Ups Small for Home Fouter |
|---|---|
| مزایا: | استفاده از آن هنگام شارژ، حمل آسان، ظرفیت ذخیره سازی بزرگ 8000-20000 میلی آمپر ساعت، خروجی چندگانه، |
| ابعاد: | 190*122*33 میلی متر |
منبع تغذیه Mini UPS 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah پاور آپ پشتیبان
| نام محصول: | منبع تغذیه Mini UPS 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah پاور آپ پشتیبان |
|---|---|
| حفاظت: | جریان اضافه |
| پشتیبانی و خدمات: | نظارت و مدیریت از راه دور، خدمات تعویض باتری، به روز رسانی و ارتقاء نرم افزار، به روز رسانی و ارتقاء |


