همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ ups ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
قدرت 18 وات مینی UPS برای روتر وای فای با Poe 8000mah 8800mah 14000mah
| نام محصول: | مینی اپ برای روتر وای فای |
|---|---|
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V (مینی آپ برای روتر وای فای 9 ولت، مینی آپ برای روتر و مودم، مینی آپ برای |
| ظرفیت باتری: | 8000mah 8800mah 14000mah |
مینی UPS 5V 24V UPS برق پشتیبان برای روتر و مودم وای فای 12000mah 20000mah
| نام محصول: | برق پشتیبان یو پی اس |
|---|---|
| جریان خروجی: | 1A/2A |
| قدرت: | 60 وات |
60 وات مینی یو پی اس 5 ولت 9 ولت 12 ولت فشرده UPS باتری برق پشتیبان برای دفاتر خانگی
| نام محصول: | 60 وات مینی یو پی اس 5 ولت 9 ولت 12 ولت فشرده UPS باتری برق پشتیبان برای دفاتر خانگی |
|---|---|
| درخواست ها: | دفاتر خانگی، مشاغل کوچک، کافینتها، کتابخانههای عمومی، رویدادهای فضای باز، مکانهای راه دور بدون د |
| رده محصولات: | برق پشتیبان یو پی اس |
8000mah-20000mah ظرفیت باتری محدوده برق پشتیبان UPS برای روتر جریان خروجی 1A / 2A
| تضمین: | 1 سال |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 12000mah 20000mah |
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V (مینی آپ برای روتر وای فای 9 ولت، مینی آپ برای روتر و مودم، مینی آپ برای |
برق بدون وقفه UPS برق پشتیبان 12000mah 20000mah 60W UPS برای روتر و مودم وای فای
| نام محصول: | برق پشتیبان یو پی اس |
|---|---|
| برند: | HKIVI |
| رنگ: | سیاه |
خروجی برق پشتیبان UPS سیاه 20000mah POE 15V/24V Mini UPS برای روتر وای فای 9 ولت
| نام محصول: | خروجی برق پشتیبان UPS سیاه 20000mah POE 15V/24V Mini UPS برای روتر وای فای 9 ولت |
|---|---|
| رده محصولات: | برق پشتیبان یو پی اس |
| جریان خروجی: | 1A/2A |
ظرفیت باتری 20000mah مینی UPS DC برای روتر 60W منبع برق
| برند: | HKIVI |
|---|---|
| قدرت: | 60 وات |
| خروجی: | 5VDC/9VDC/12VDC، POE15V/24V (مینی آپ برای روتر وای فای 9 ولت، مینی آپ برای روتر و مودم، مینی آپ برای |
مینی پورتال اپ های دی سی هوشمند مینی اپ های 60 وات 20800mah برای روتر دوربین لپ تاپ
| نام محصول: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Port Ups Backup Power Size Small 10400mah 18w |
|---|---|
| درخواست ها: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| بسته بندی و حمل و نقل: | Product Packaging: Mini UPS for Wifi Router device, Power Adapter, USB Cable, User Manual. |
HKIVI 8000mah 8800mah 14000mah 20800mah Smart Mini Ups 60W برای لپ تاپ و روتر وای فای
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| درخواست ها: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| برند: | HKIVI |
منبع برق 5VDC 9VDC 12VDC POE15V و POE24V
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| شرایط پرداخت موجود: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram، Paypal |
| رده محصولات: | UPS هوشمند MIni |


