همه محصولات
-
مخزن BESS
-
سیستم تقویت ذخیره انرژی
-
سیستم ذخیره سازی انرژی یکپارچه
-
کانتینر ذخیره انرژی
-
سیستم تبدیل برق
-
تامین برق زمینی هواپیما
-
ميني اپ
-
مینی یو پی اس 12 ولت
-
مینی اپ برای روتر وای فای
-
مینی یو پی اس DC
-
UPS هوشمند MIni
-
منبع برق UPS
-
برق پشتیبان یو پی اس
-
اینترنت UPS
-
BMS lifepo4
-
BMS هوشمند
-
Bms 48v
-
متعادل کننده باتری
-
علی آنتونیو سوتو واسکزتوجه فوق العاده
کلید واژه ها [ ups ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
نوع باتری لیتیوم یون مینی UPS قابل حمل هوشمند مینی Ups برای دستگاه های تلفن همراه و لوازم خانگی
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| محل اصلی: | چین |
| قدرت خروجی: | مینی پو 60 وات |
Smart Mini UPS 60w ظرفیت برق Smart Ups منبع برق برای مودم / دوربین دوربین مدار بسته IP
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| شماره مدل: | UPSDCP60W |
| دستگاه های پشتیبانی شده: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو |
باتری پشتیبان کوچک با چندین سوکت و پورت USB 8000mAh 20800mah مینی UPS
| نام محصول: | UPS هوشمند MIni |
|---|---|
| شماره مدل: | UPSDCP60W |
| دستگاه های پشتیبانی شده: | مودم، دوربین مدار بسته IP، روتر، دیورتر، پو |
Poe USB 5v 9v 12v مینی UPS 12V برای روتر وای فای 8800mah 10400mah 12000mah
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 18 وات 36 وات |
| نوع باتری: | لیتیوم یون |
HKIVI Mini UPS DC12 Volt Ups منبع برق پشتیبان برای دستگاه های الکترونیکی روتر
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 36 وات |
| نوع باتری: | لیتیوم یون |
برق پشتیبان 10400mah DC Mini UPS 12V روتر Ups برای دوربین های نظارتی روتر وای فای
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| زمان کار: | 8-10 ساعت |
| ابعاد: | 130mm x 80mm x 20mm |
OEM ODM 8800mAh 10400mAh مینی پورت قابل حمل 12V UPS برای روتر
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| خروجی: | 12 ولت |
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
12 ولت روتر Ups پشتیبان قدرت مینی DC UPS ولتاژ ورودی AC 100V-240V Poe UPS
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| جریان خروجی: | 2A |
| ولتاژ خروجی: | DC 12 ولت |
منبع برق کوچک و قابل حمل UPS 12V 8800mAh قدرت خروجی 18w 36w
| نام محصول: | مینی یو پی اس 12 ولت |
|---|---|
| درخواست: | دوربین های مدار بسته، روترها، مودم ها، چراغ های LED و غیره |
| ولتاژ ورودی: | AC 100-240V 50/60Hz |
منبع برق بدون وقفه Mini Ups 8800mah 10400mah USB 5V 9V 12V POE UPS
| نام محصول: | منبع برق UPS |
|---|---|
| وزن: | 0.4 کیلوگرم |
| پارامترهای فنی: | ظرفیت باتری، ابعاد، ویژگی های پیشرفته، برنامه های کاربردی، قدرت خروجی، وزن، محل مبدا، رطوبت |


